Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram
Responsive banner image
ileti
 

En Güçlü Amazon Prensesi Türkiye’de

0

Grant Morrison ve Yanick Paquette’in usta zihinlerinden Wonder Woman hakkında şimdiye kadar gördüğünüz en kışkırtıcı başlangıç hikâyesiWonder Woman – Yeni Dünya” raflarda…

Grant Morrison (Final Criss, The Multiversity) ve Yanick Paquette’in (Swamp Thing, Batman inc.) usta zihinlerinden Wonder Woman hakkında şimdiye kadar gördüğünüz en kışkırtıcı başlangıç hikâyesiWonder Woman – Yeni Dünya”, Türkiye’de ilk kez Yapı Kredi Yayınları’ndan çıktı.

KitapEki
KitapEki
KitapEki

Binlerce yıldır, Cennet Adası’nın Amazonları erkeklerin yıkımından uzakta, güçlü bir toplum kurmuşlardı. Ama içlerinden biri bu izole yaşamdan mutsuzdu: Diana, Amazonların Prensesi, adanın ötesinde çok daha büyük bir dünya olduğunu biliyor ve onu keşfetmek istiyordu; ancak korumacı annesi tarafından engelleniyordu. Diana kaçma fırsatını hayatında gördüğü ilk adam, Hava Kuvvetleri pilotu Steve Trevor ada sahiline çakıldığında buldu. Pilotun durumu kritikti ve Diana onun hayatını kurtarmak için çok uzun zamandır Amazonlara yasak olan Erkeklerin Dünyası’na cesaretle adım attı. Amazonlar ise peşinden gelecek ve onu Cennet Adası’na zincirlere vurarak geri götüreceklerdi çünkü Diana onlara zulmeden dünyadan uzak durmayı emreden en eski kanunlarını çiğnediği için yargılanmalıydı.

Kışkırtıcı ama saygılı, baştan sona modern ama belli bir zamana ait olmayan bu hikâyede, Cennet Adası’nın en büyük şampiyonu Wonder Woman’ın gücü ve cesareti DC Comics’in New York Times çok satan Yeni Dünya serisinin yeni çizgi romanıyla okuyuculara sunuluyor!

 

  • Wonder Woman – Cilt 1 Yeni Dünya
  • Yazan-Çizen: Grant Morrison – Yanick Paquette – Nathan Fairbairn
  • Çeviri: Anıl Bilge
  • Türü: Çizgi Roman
  • Baskı Yılı: Haziran 2017
  • Sayfa Sayısı: 144 Sayfa
  • Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Cevap Yazın

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *