Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram
Responsive banner image
ileti
 

KİTAP KOLEKTİFİ NİSAN AYI KİTAPLARI

0

İşte size kolektif yolculuğumuzu beraber sürdürebilmemiz için bir fırsat. Kitap Eki’nin bir çalışması olan Kitap Kolektifi’ne katılmak ister misiniz? Bu davet bizim!

Kitap Kolektifi’nin edebiyat ya da çocuk topluluklarından birine 3 ya da 6 aylık abone olursanız 1 Nisan’da gönderilecek olan kitaplara 45 TL‘ye sahip olabilirsiniz. Kitap Kolektifi nitelikli seçkileriyle kitapseverlerin okuma alışkanlıklarını geliştirmeyi hedefliyor. 3 ve 6 aylık abonelik seçenekleriyle her ay hazırlanan seçki kapınıza kadar gelsin. Üstelik abonelerimize her ay küçük sürprizlerimiz de olacak.

KitapEki
KitapEki
KitapEki

www.kitapkolektifi.com

EDEBİYAT TOPLULUĞU

Edebiyat Topluluğu abonelerimize her ay özenli bir seçki hazırlanır. Hem gündemdeki kitapları takip etme fırsatınız olur hem de farklı kategorilerden kitapları okuyabilirsiniz. Yerli-yabancı roman, öykü, şiir, deneme türlerinden hazırlanan seçkimiz tüm edebiyatseverler için harika bir okuma deneyimi sunuyor. Edebiyat Topluluğu’nda 1, 3 ve 6 aylık aboneliklerden birini tercih edebilirsiniz.


ÇOCUK TOPLULUĞU

Kitap Kolektifi’nin en keyifli topluluğuyla karşınızdayız.

Kitap Eki‘nin en önem verdiği kategorilerden biri olan ‘çocuk kitapları’ kategorisi Kitap Kolektifi için de aynı önemi taşıyor. Çocuk Topluluğu’nda abonelerimize her ay 3 ya da 4 kitap göndereceğiz. Gönderilen kitap sayısı abonelerimizin mali bir kayıp yaşamasına kesinlikle neden olmayacak. Kitapları yine uygun fiyatlarla temin etmiş olacaksınız. Özenle seçtiğimiz çocuk kitaplarıyla her ay çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.


FİKİR TOPLULUĞU

Fikir Topluluğu abonelerimize her ay 1 politik roman, 1 yerli kuramsal-araştırma ve 1 yabancı kuramsal-araştırma kategorisinde kitap gönderilmektedir. Fikir Topluluğu’nda sadece 1 aylık abonelik bulunmaktadır. Fikir Topluluğu abonelerimize genel bir katkı sağlayabilmek amacıyla kapsamlı bir okuma programını hedeflemekteyiz.

 

Kitap Kolektifi’ni ziyaret etmek için logoya tıklayınız

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Cevap Yazın

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *