Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram
Responsive banner image
 

KitapEki ve BirGün’den dayanışma örneği

0

BirGun.net bizden biz de BirGun.net’ten yazılar yayınlamak istedik. Madem “mutfak” harıl harıl çalışıyor, soframız ortak olsun dedik. Misafirlerimiz dayanışmanın sofrasında otursun istedik.

Kolektif yaşantıdan uzak, bireyciliğin ön plana çıkarıldığı bir dönemdeyiz. “Adam” tanımak önem kazanmış, eleştiri-özeleştiri mekanizmasının yerini kaprisler almış. Kültür-Sanat dünyasının önemli bir kısmı egemenleri “kıble” eylemiş… Olsun…

KitapEki
KitapEki
KitapEki

Dayanışmanın, alınterinin, sararmış sayfalara not tutanların kalbi hala atıyor. Her türlü kötülüğe rağmen birlikteyiz diyenler birlikte nefes alıyor.

Biz ufacık bir umut parıltısından kendine ışıklı yollar açanlarız. Bizim için durum tam da böyleyken okurlarımıza, takipçilerimize güzel bir haber verelim istedik. KitapEki.com ve BirGun.net olarak konuştuk, dayanışalım dedik. BirGun.net bizden biz de BirGun.net’ten yazılar yayınlamak istedik. Madem “mutfak” harıl harıl çalışıyor, soframız ortak olsun, misafirlerimiz dayanışmanın sofrasında otursun istedik.

Artık www.kitapeki.com‘da, birgun.net emekçilerinin hazırladığı kitap gündemli içeriklerden seçkiler de yer alacak. Bizim de alınterimizle yazılan yazılardan seçkiler www.birgun.net’te yer alacak.

Vesile olanlara kucak dolusu sevgiler…

Gün Çağ Aydın
Takip için

Gün Çağ Aydın

1980 yılında Muğla'nın Yatağan ilçesinde doğdu.Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümü mezunudur. 2004 yılından bu yana grafik tasarımcılık yapmaktadır.
Çeşitli siyasi gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yaptı.
KitapEki'nde yayın yönetmenliği görevinde bulunmaktadır.
Gün Çağ Aydın
Takip için

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Cevap Yazın

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *