Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram
Responsive banner image
ileti
 

KitapEki 2016 Soruşturması Sona Erdi

0

KitapEki olarak 16 Aralık tarihinde başlatmış olduğumuz “KitapEki 2016 Soruşturması” sona erdi…

Binlerce takipçimiz Çocuk, Polisiye, Bilim-Kurgu/Fantastik, Roman, Şiir ve Öykü kategorilerinde oylarını kullandı. Ne yazık ki oylamamızın başlamasıyla birlikte ülkemiz yine çok sayıda kötü olaya tanıklık etti. Sosyal medya çok kez ulaşıma kapandı, hızı yavaşlatıldı…

KitapEki
KitapEki
KitapEki

Böylesine kötü günlerden geçerken yine de oylamamıza katılan takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Oylamamızda IP filtresi ile birden fazla oy kullanılması engellenmiştir. Aynı zamanda oylama aplikasyonumuz oy kullanımından sonra oyları göstererek takipçilerimizin genel durumdan haberdar olmasını sağlamıştır.

İlk kez böyle bir işe kalkıştık. Seneye daha iyisini yapacağız. KitapEki olarak takipçilerimizin nabzını tutmak istedik ve sürpriz sonuçlarla karşılaştık. Artık önümüzdeki aşama sonuçların ilan edilmesi olacak.

Yeni yılın ilk gününde 1 Ocak‘ta sonuçları ilan edeceğiz. Oylamayı yakından takip edenler kim en çok oyu aldı biliyor. Ancak bu sonuçların daha geniş bir kesime ulaştırılmasını kendimize görev edindik.

Bize göre sonuçlar KitapEki.com‘un doğru yolda olduğunu işaret ediyor. Sadece belli bir türe yoğunlaşan edebiyat severlerin oy kullanmadığına tanıklık ettik. KitapEki.com yola çıkarken en geniş kesimlere ulaşmayı önüne hedef olarak koymuştu. Oylamamızda seçici kurulumuzdan bu yönde kitaplar geldi ve takipçilerimizin bütününe hitap edebildik.

Kimi takipçimizi şaşırttık, kimi takipçimizi sevindirdik… En sonunda şuna karar verdik; daha çok çalışacağız…

Söz verdiğimiz gibi yeni yıl hediyesi olarak çok sayıda kitap hediye edeceğiz. 1-7 Ocak tarihleri arasında hem hediye kitap kazananlara ulaşmış olacağız hem de hediyelerinizi göndermeye başlayacağız.

Oylamamız sırasında bizimle birlikte heyecanlanan, bizi destekleyen herkese teşekkür ederiz.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Cevap Yazın

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *