KitapEki
    24. İstanbul Tiyatro Festivali Çevrimiçi Gösterimleri 28 Aralık’a Kadar Uzatıldı • Kitap Eki
 
TUDEM
 
DESTEK

24. İstanbul Tiyatro Festivali Çevrimiçi Gösterimleri 28 Aralık’a Kadar Uzatıldı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 24. İstanbul Tiyatro Festivali’nin çevrimiçi programındaki 6 gösterinin yayın tarihi 28 Aralık’a kadar uzatıldı.

“Eften Püften Şeyler”

İKSV’den yapılan açıklamaya göre, festivalin çevrimiçi programından 6 gösterilik bir seçki 28 Aralık’a kadar “online.iksv.org” adresinde izlenebilecek.

 
KitapEki
Say Yayıncılık

“Varlık”

“Yerli Yapımlar” seçkisinde izleyiciyle buluşan ve izleyicilerin yoğun ilgisi sebebiyle gösterim tarihi uzatılan yapımlar arasında “Eften Püften Şeyler”, “Varlık”, “Her Güne Bir Vaka”, “Lear Mutfakta”, “Andan Daha Kısa” ve “Olağan-İçi Bir Gezi” bulunuyor.

“Her Güne Bir Vaka”

İzleyiciler bilet satın aldıkları çevrimiçi gösterimleri, telefon, tablet ve bilgisayarlarından izleyebiliyor ve izlemeye başladıktan sonra 72 saat boyunca görüntüleyebiliyor.

“Lear Mutfakta”

Festival programının tamamına ve oyunlarla ilgili ayrıntılı bilgiye “https://tiyatro.iksv.org/tr/program” adresinden ulaşılabilir.

“Andan Daha Kısa”

24. İstanbul Tiyatro Festivali’nin Öğrenme ve Gelişim Programı kapsamında gerçekleştirilecek paneller, atölye çalışmaları, söyleşiler, okuma tiyatroları gibi ücretsiz yan etkinliklerin ayrıntılı programı için “https://tiyatro.iksv.org/tr/ogrenme-ve-gelisim-programi” adresi ziyaret edilebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Uluslararası İzmir Mizah Festivali Başlıyor

Read Next

Disney, 10 Yeni Star Wars ve Marvel Dizisi Çekecek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *