KitapEki
    24. İstanbul Tiyatro Festivali'nin Programına Güncelleme • Kitap Eki
 
TUDEM
 
DESTEK

24. İstanbul Tiyatro Festivali’nin Programına Güncelleme

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 24. İstanbul Tiyatro Festivali, hem fiziki hem de çevrimiçi performanslarla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Festivalin fiziki gösterimlerin programı salgın tedbirleri sebebiyle güncellendi.

Fiziki performanslar salgın tedbirleri sebebiyle güncellenen tarih ve saatlerde mekanlarda gerçekleşirken, online.iksv.org adresinden takip edilebilen çevrimiçi programın gösterim tarihi 14 Aralık’a kadar uzatıldı. Festival kapsamında izleyiciyle buluşacak İfigenya, Kısa Oyunlar / Mekânlar 3 oyunları ve İyi ki Yapmışım belgeseli tedbirler nedeniyle iptal edildi.

FESTİVALDE BU HAFTA

24. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında, “Ben Anadolu” 23 ve 24 Kasım’da Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde, 28 Kasım’da ise Caddebostan Kültür Merkezi’nde izleyiciyle buluşacak.

 
KitapEki
Say Yayıncılık

“Fahrenheit 451” 23 Kasım’da Fişekhane Ana Sahne’de izleyici karşısına çıkarken, “Dublörün Hikayesi” 24 ve 25 Kasım’da Moda Sahnesi’nde oynayacak.

“Gomidas”, 27 Kasım’da Surp Vortvots Vorodman Kilisesi’nde, “Ne Düşündüğünü Biliyorum” ise 28, 29 Kasım’da Yapı Kredi bomontiada 4. Kat’ta sahnelenecek.

“Unutmak Bir Hatırlama Projesi” 28 ve 29 Kasım’da İstiklal Caddesi’nde, “Feramuz Pis!” 29 Kasım’da Fişekhane Ana Sahne’de izleyicilerle buluşacak. (AA)

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

İŞLER ZORA GİRDİĞİNDE, YARATICILIK HAREKETE GEÇER*

Read Next

Angelina Jolie, Savaş Fotoğrafçısı Don McCullin’in Hikâyesini Anlatacak Filmi Yönetecek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *