25. Nürnberg Türkiye Almanya Film Festivali’nden Özel Gösterim

Pandemi nedeniyle yapılamayan 25. Nürnberg Türkiye Almanya Film Festivali, Nürnberg Yaz Geceleri Festivali’ne konuk oluyor.

Koronavirüsü salgını nedeniyle yapılamayan 25. Nürnberg Türkiye Almanya Film Festivali, Nürnberg Yaz Geceleri Festivali’ne konuk oluyor. Normalde 20-29 Mart tarihlerinde düzenlenmesi planlanan festival, korona virüsü salgınının başlamasıyla birlikte iptal edilen ilk etkinliklerden biriydi.

Nürnberg Türkiye Almanya Film Festivali, gelecek yıl kaldığı yerden devam edecek ama bu yıl da devam etmekte olan Nürnberg Yaz Geceleri Festivali’nde konuk olarak yer alacak. Festivalin seçkisinden iki film 20 ve 21 Ağustos geceleri açık hava gösteriminde izleyiciyle buluşacak.

Nürnberg Türkiye Almanya Festivali’nde bu yıl yarışması planlanan Onur Ünlü imzalı “Topal Şükran’ın Maceraları” ile festivalin geçmiş yıllardaki seçkisinden Lars Becker imzalı “Kanak Attack” Nürnberg Yaz Geceleri Festivali için seçilen iki yapım oldu. “Kanak Attack” adlı filmin gösterimine filmin başrol oyuncusu Luk Piyes de katılacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Ankara Film Festivali’nden Vişegrad Dörtlüsü Klasikleri

Read Next

“Yitik Umutların Gece Bekçisi” Üzerine

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *