Aaron Sorkin’in Nicole Kidman ve Javier Bardem’li Being the Ricardos İsimli Yeni Filminin Çekimlerine Başlandı

Aaron Sorkin’in Nicole Kidman ve Javier Bardem’li “Being the Ricardos” adlı filminin oyuncu kadrosuna Tony Hale, Alia Shawkat, Jake Lacy ve Clark Gregg gibi isimler katıldı. Merakla beklenen filmin çekimlerine başlandı.

“Birkaç İyi Adam” (A Few Good Men), “Kazanma Sanatı” (Moneyball), “Steve Jobs” ve Oscar kazandığı “Sosyal Ağ” (The Social Network) gibi önemli filmlerin senaristi olarak tanınan, bu yıl yazıp yönettiği “The Trial of the Chicago 7” filmiyle Oscar’a aday olan Aaron Sorkin, geçtiğimiz aylarda bir döneme damgasını vurmuş “I Love Lucy” dizisinin başrol oyuncuları Lucillle Ball ile Desi Arnaz arasındaki ilişkiye odaklanacak yeni filmi “Being the Ricardos”un hazırlıklarına başlamış, filmde çifti canlandırmaları için Nicole Kidman ve Javier Bardem‘le anlaşmaya varılmıştı

FilmLoverss‘ta yer alan habere göre, ocak ayından çıkan bu haberden yaklaşık dört ay sonra filmin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı ve filmin oyuncu kadrosuna J.K. Simmons ve Nina Arianda‘nın katıldığı duyuruldu.

Çekimleri başlayan “Being the Ricardos”un oyuncu kadrosuna Tony Hale, Alia Shawkat, Jake Lacy, Clark Gregg ile beraber, Nelson Franklin, John Rubinstein, Linda Lavin, Robert Pine ve Christopher Denham gibi önemli isimler katıldı.

1951-1957 yılları arasında altı sezon olarak yayınlanan I Love Lucy dizisi, bir çete lideri olan Ricky Ricardo’nun eşi Lucy Ricardo’nun yıldız oyuncu olma hevesini ve bununla birlikte en yakın arkadaşı ile beraber kendilerini soktukları komik durumları konu alıyordu. Dizide Lucille Ball, Lucy Ricardo’ya, Desi Arnaz da Ricky Ricardo’ya hayat vermişti. Aynı zamanda Lucille Ball ve Desi Arnaz, dizinin çekildiği dönemde evliydi.

Aaron Sorkin imzalı bu film ise, “I Love Lucy”nin çekildiği dönemde geçecek ve dizinin bir haftalık çekim süresi boyunca yaşanan olayların perde arkasını, Lucillle Ball ile Desi Arnaz arasındaki ilişkinin kırılma noktalarını ele alacak. Film, “I Love Lucy”nin çekimlerinin sürdüğü bir hafta boyunca yaşananları konu alacak. Daha önce de açıklandığı üzere filmde J.K. Simmons ve Nina Arianda, I Love Lucy dizisinde rol alan William Frawley ve Vivian Vance olarak izleyici karşısına çıkacak.

Çekimlerine henüz başlanan filmin oyuncu kadrosuna katıldıkları duyurulan Alia Shawkat ve Jake Lacy, sırasıyla dizinin uzun süreli senaristlerinden Madelyn Pugh ve Bob Caroll Jr.’ı canlandıracak. Tony Hale ise, “I Love Lucy”nin yürütücü yapımcısı ve senaristi Jess Oppenheimer‘a hayat verecek. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise, Clarke Gregg, Nelson Franklin, John Rubinstein, Linda Lavin, Robert Pine, ve Christopher Denham.

Amazon Studious desteğiyle hayata geçen ve çekimlerine geçtiğimiz gün başlanan filmin önümüzdeki yıl izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Jay-Jay Johanson 2 Nisan’da Zorlu PSM Online’da

Read Next

Peter Reynolds’ın Yeni Kitabı Geliyor

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *