AÇIKLAMA

19 Nisan 2017 tarihli yayınımızda, yazarımız Osman Çakmakçı’nın kaleme aldığı “Mühür: Vasatın Var Olma Çabası” başlıklı yazı üzerine bu açıklamayı yapma ihtiyacı duyduk. Yayınlamış olduğumuz yazı nedeniyle Mühür Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Fırat ve sevgili eşi Berna Olgaç’tan özür dilemeyi bir borç biliyoruz.
KitapEki.com yayın hayatına başladığından bu yana hep dostluğun ve kardeşliğin tarafında oldu, yayın politikasını ise bu temeller üzerine şekillendirdi. Yayın dünyasının tüm bileşenleriyle, emekçileriyle dostluklar geliştirdi ve kısa bir zamanda izlemiş olduğu yayın politikasıyla insanların beğenisini kazandı. Yolumuza bu hassasiyetleri geliştirerek devam edeceğiz.
Dikkatsiz davrandık, kalp kırdık, haksızlığa neden olduk…
Bu zamana kadar 69 sayı yayımlayarak ayakta kalan Mühür Dergisi’nin de edebiyat dünyasına olan katkısı son derece önemlidir ve yıkıcı değil yapıcı bir şekilde sahiplenilmelidir. KitapEki olarak yapmış olduğumuz hatayı büyük bir olgunlukla karşılayıp bize dostluk elini uzatan Mustafa Fırat ve Mühür Dergisi emekçilerinden özür diler ve alınteriyle çıkardıkları Mühür Dergisi’ni dayanışma duygularıyla sahiplendiğimizi tüm takipçilerimize ilan ederiz. Dostlukla…

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Tarihte İz Bırakanlar Serisi’ne 4 Yeni Kitap

Read Next

Felaketler Çağında Edebiyat; Üç Başlı Ejderha

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *