Altered Carbon’ın 2. Sezonu 27 Şubat’ta

Netflix yayınladığı tanıtım fragmanıyla Altered Carbon’ın 2. sezonunun 27 Şubat’ta ekranlara döneceği duyurdu. Richard K. Morgan’ın siberpunk romanından uyarlanan Altered Carbon’ın ilk sezonu 2018 yılında yayınlanmıştı.

Laeta Kalogridis‘in yaratıcısı olduğu, Joel Kinnaman, James Purefoy, Renee Elise Goldsberry, Will Yun Lee gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin Netflix tarihinin en pahalı dizilerinden biri olduğu konuşuluyordu. Laeta Kalogridis, ilk sezonda olduğu gibi dizinin yaratıcılığını yapıyor ve 2. sezonda Kalogridis’e Alison Schapker eşlik ediyor.

Dizinin 2. sezonunda, ilk sezonda başrolde yer alan Joel Kinnaman 2. sezonda yer almıyor. Kinnaman yerine Anthony Mackie 2. sezonun başrolünde yer alıyor. Mackie dizide Kinnaman gibi Takeshi Kovacs’ı canlandıracak.  İlk sezonda Quellcrist Falconer karakteriyle karşımıza çıkan Renée Elise Goldsberry ve Poe karakterine hayat veren Chris Conner, dizinin 2. sezonunda yer almaya devam edecek. Dizinin 2. sezon oyuncu kadrosunda Simone Missick, Lela Loren, Dina Shihabi, Torben Liebrecht, James Saito gibi isimler de yer alıyor.

TİMAŞ
TİMAŞ

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Miya İle Kahramanı Kurtarmaya Var Mısın?

Read Next

92. Oscar Ödülleri’nin En İyi Film Adaylarına ‘Kara Film’ Türü Afişler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram