Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler; Her yaştan kız ve erkeğin başucu kitabı raflarda!

Hep Kitap etiketiyle yayımlanan ve birinci cildiyle adından çok bahsettiren Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler ikinci cildiyle raflardaki yerini aldı. Oldukça fazla beğeni toplayan Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler içeriğiyle yine aynı ilgiyi toplayacak gibi gözüküyor.

Kitapta Agatha Christie, Alice Ball, Audrey Hepburn, Beatrix Potter, J.K. Rowling, Nadya Murad, Nefertiti, Sappho, Selda Bağcan gibi isimler yer alıyor.Hayatta prenses değil, kahraman olmayı seçmiş, bütün engellerin üstesinden gelmeyi başarmış yüz kadın Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler‘in sayfalarına renk katıyor. Merakla beklenen Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler‘in ikinci cildi kitapseverlerle buluştu.

Tanıtım Bülteninden; 

Her şeye rağmen hayallerinin peşinden gidip yazmaya devam etmek mi zor, en zorlu zirvelere çıplak elle tırmanmak mı? Kartal beslemek mi daha zor, laboratuvardan çıkmadan yeni formüller keşfettiğin halde adını bile geçirmeyen insanlarla mücadele etmek mi? Savaşın orta yerinde insanları kurtarmak mı zor, yoksa bir korsan gemisinde dalgalarla boğuşmak mı? Söz konusu dünyanın asi kızlarıysa tabii ki hiçbiri!

Agatha Christie, Alice Ball, Audrey Hepburn, Beatrix Potter, J.K. Rowling, Nadya Murad, Nefertiti, Sappho, Selda Bağcan ve niceleri. Hayatta prenses değil, kahraman olmayı seçmiş, bütün engellerin üstesinden gelmeyi başarmış yüz kadın! Dünyanın dört bir yanından elli kadın illüstratörün çizimleriyle görsel bir şölene dönüşen hayatlar. Elena Favilli ve Francesca Cavallo’nun yazdığı, ilk kitabıyla her yaştan kız ve erkeğin baş ucunda yerini alan, haftalarca çok satanlar listelerinden düşmeyen Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler macerası kaldığı yerden devam ediyor! 

Unutma: “Umut sensin, güç sensin. Geri adım atmazsan, herkes ilerler.”

  • Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler – 2
  • Yazar: Elena Favilli, Francesca Cavallo
  • Çeviri: Deniz Öztok
  • Türü: Yetişkin/Çocuk
  • Baskı Yılı: Şubat 2018
  • Sayfa Sayısı: 224 Sayfa
  • Yayınevi: Hep Kitap
Asi Kızlara Uykudan Önce Hikayeler‘i 2 cilt birlikte %30 indirimle satın almak için TIKLAYINIZ

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Aylık bir okuma için mutlaka listelerde olması gereken 3 roman

Read Next

Ahmet Ümit, yeni kitabı ‘Kırlangıç Çığlığı’nın ilk imza gününde okurlarıyla bir araya geldi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram