Aynı Anda 33 Ülkede; “Maestra”

L.S. Hilton’un kaleme aldığı ‘Maestra’ Okuyan Us Yayınevi etiketiyle okurlarıyla buluştu. Aynı anda 33 ülkede birden raflardaki yerini alan Maestra Türkiye’de de iddialı bir giriş yaptı.

Bir sanat galerisinde çalışan Judith’in başından geçen hikayeler ve okuyucuyu kitaba bağlayan maceralar kitabın soluksuz okunmasına neden oluyor.

TİMAŞ
TİMAŞ

Özellikle polisiye tutkunlarının ilgisini çekecek olan ‘Maestra’ devamı gelecek olan bir roman.

Editörün Seçimi kategorimizde bu kez polisiye severleri düşündük ve onlar için nefes kesen bir roman tavsiye ediyoruz. ‘Maestra’ oldukça ilginizi çekecek bir roman…

Tanıtım Bülteninden

Gündüzleri sanat galerisinde asistan, geceleri şehrin popüler kulübünde eskort… İyi bir hayat peşinde ve bunun için de oyunu kuralına göre oynaması gerektiğinin farkında. Giyinmeyi, konuşmayı, jet set’in inceliklerini, erkek dünyasında ilgi odağı olmayı öğreniyor. Ancak bir gün öyle bir şey oluyor ki, Judith direksiyonunun yönünü değiştirmek zorunda kalıyor. Ortaya çıkardığı sır, sanat galerisinden kovulmasına neden olunca Judith’in gözü korkutucu derecede kararıyor.


“İstediklerini elde etmek için her şeyi yapmayı göze alan bir kadını bu kadar tehlikeli ve heyecan verici yapan nedir?… Judith’i radikal bir kahraman yapan onun misilleme yöntemleri… Tamamen kendine özgü kadınsı cephanesini konuşlandırıyor… Dişiliğini silaha dönüştürüyor. Gözleri kararmış bir kadının amansız gücünü hissetmemek mümkün değil.”

—O! Oprah Magazine

 

“Maestra bu yılın en çok konuşulan romanlarından biri olacak… Judith, Patricia Highsmith’in Tom Ripley’sinden daha da ilginç bir karakter olabilir… Judith’in hayalleri gerçek olacak mı? Yoksa suçlarıyla yüzleşmek zorunda mı kalacak? Hemen öğrenemeyeceğiz. Çünkü iki kitaplık serüven daha yaşayacak… daha fazla kargaşa, daha çok sanat-ve kesinlikle seks- doyumsuz Judith’i ve onun bitmek bilmeyen iniş çıkışlarından haz duyacak olanları bekliyor.”

—The Washington Post

 

“Maestra cesur, ahlaken karmaşık ve sivri bir karakteri sahneye çıkarıyor. Stieg Larsson’un Ejderha Dövmeli Kız ve Gillian Flynn’in Kayıp Kız’ını sevenlerin kesinlikle çok ilgisini çekecek.”

—The New York Times

  • Maestra
  • Yazar: L.S. Hilton
  • Çeviri: Selim Yeniçeri
  • Türü: Polisiye
  • Basım Tarihi: Mayıs 2016
  • Sayfa Sayısı: 363 Sayfa
  • Yayınevi: Okuyan Us Yayınevi

Editör: Gün Çağ Aydın
Latest posts by Editör: Gün Çağ Aydın (see all)
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Eyüp Aygün Tayşir: “Galiba artık bir ilk romana cesaret edebilirim dedim.”

Read Next

Walter Scott – Kara Şövalye (Ivanhoe)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram