Baby Shark Film Oluyor

YouTube tarihinin en çok izlenen videosu “Baby Shark” film oluyor. Paramount, filmin 2023 yılında vizyona gireceğini açıkladı.

Yapım şirketi Paramount, YouTube tarihinin en çok izlenen videosu olan “Baby Shark”ın uzun metrajlı bir filminin çekildiğini duyurdu. Kaynaklar, film ile Baby Shark klibinin uyumlu olacağını, filmde yeni ve akılda kalıcı şarkılara yer verileceğini aktardı.

The Verge’ün aktardığına göre, 2023 yılında vizyona girmesi planlanan film, teknik olarak Baby Shark’ın sinema formatına ilk girişi olmayacak. Daha önce bir saat süren “Pinkfong ve Baby Shark’s Space Adventure” adlı proje, ABD’deki bazı sinema salonları ile Netflix gibi platformlarda yayınlanmıştı. Ancak çekimleri süren filmin daha kapsamlı bir yapıya sahip olacağı belirtildi. Nickelodeon Animation ve Pinkfong Company tarafından ortaklaşa üretilecek olan Baby Shark filminin neler içereceği konusunda da henüz bir ayrıntı verilmedi.

Orijinal “Baby Shark” videosu, geçen ay 10 milyar izlenme sınırını aşan ilk YouTube videosu oldu. Yeni duyurulan filme ek olarak şimdiden bir TV şovu (Baby Shark’s Big Show) da duyuruldu.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Netflix Türkiye’de bu hafta en çok izlenen dizi ve filmler

Read Next

BioShock Film Oluyor

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *