Başka Bi’Kitap Deneyimi Mümkün!

Başka Bi’Kitap, okuma deneyimini zenginleştirmek isteyen okurlara abonelik sistemiyle hizmet veren bir kitap servisi olarak faaliyet gösteriyor. Başka okuma deneyimleri sunmanın yanı sıra okuduğunuz ve okuyacağınız kitaplarda farklı pencereler açacak yan okumaları da sağlamayı amaçlıyor.

Her ay bir başka yazarın/sanatçının seçtiği en az üç kitabın, abone olduğunuz Başka Bi’Kitap sayesinde evinize, üstelik her ay sabit bir fiyata gelmesi için yapmanız gereken tek şey Başka Bi’Kitap’a abone olmak. Okuma deneyiminizi zenginleştirecek kitapları bulmaya, almaya ve bir kütüphane oluşturmaya yeterli vakit ve enerji ayıramıyorsanız, baskabikitap.com tam size göre bir servis. Üstelik her ay evinize gelecek paketlerde sizi sürpriz hediyeler de bekliyor olacak.

Başka Bi’Kitap, bireysel okuma deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz etkinlikler düzenleyerek topluluğun diğer üyeleriyle ve yazarlarla tanışabileceğiniz, okuduğunuz kitaplar üzerine sohbet edebileceğiniz platformlar ve etkinlikler de sunuyor. Ayrıca abonelikleriniz sayesinde köy okullarına da destek oluyorsunuz. Başka Bi’Kitap’a abone olarak köy okullarına bu kitapların gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Başka Bi’Kitap aylık abonelik ücreti olarak 49.90 TL gibi sabit bir ücret sunuyor. Kasım ayının kitapları Murat Gülsoy tarafından seçildi. Aralık seçkisini ise Buket Uzuner yapacak.

Daha fazla bilgi, abonelik, iletişim ve diğer her şey için baskabikitap.com üzerinden Başka Bi’Kitap’a ulaşabilirsiniz.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Aynur Uluç’un rengini kendi kuran imzaları Tüyap Kitap Fuarı’nda…

Read Next

Yeni kuşaklar için yeniden Yusuf Atılgan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram