Ben Yazıyorum, Sen Okumana Bak!

“Ben Yazıyorum, Sen Okumana Bak!” isimli proje kapsamında kendi kitaplarını yayımlayan çocuk yazarlarımız, İhsan Sungu İlkokulu’nda düzenlenen etkinlikte arkadaşlarına ve velilerine kitaplarını imzaladı.

İstanbul’da bulunan İhsan Sungu İlkokulu öğretmenlerinden Güzella Bayındır ve Eşe Sivrikaya’nın öğrencileri 1 yıla yakın bir zamandır www.kitapeki.com’da kitap tanıtımı ve eleştirisi yapıyorlar.

Kitap Eki’nin çocuk yazarları bu kez de kendi okullarında bir projeye imza attı. “Ben Yazıyorum, Sen Okumana Bak!” isimli proje kapsamında kendi kitaplarını yayımlayan çocuk yazarlarımız, İhsan Sungu İlkokulu’nda düzenlenen etkinlikte arkadaşlarına ve velilerine kitaplarını imzaladı.

Çocuk yazarlarımız kendi yarattıkları hikayelerle ve yaptıkları çizimlerle kitaplarını yayımladı. Proje kapsamında sınırlı sayıda basılan kitapları imzalayarak velilerine hediye ettiler.

Güzella Bayındır tarafından sunulan etkinlikte, okul müdür yardımcısı Esra Bengisu yaptığı konuşmayla çocuk yazarları, ortaya koymuş oldukları proje nedeniyle tebrik etti. Çocuk yazarlarımızdan Ece Çilingir’in annesi Ayşe Çilingir de bir konuşma yaparak duygularını paylaştı. Daha sonra çocuk yazarlarımızdan Mehmet Emin Varol ve Ece Çilingir arkadaşları adına birer konuşma yaptılar.

Kitap Eki Genel Yayın Yönetmeni Gün Çağ Aydın’da etkinliğe katılarak çocuk yazarlara Kitap Eki kolektifi adına kitap hediye etti.

Fotoğraflar: Ülkü Sevindik

 

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Büyük Gerilemenin Kitabı; “Büyük Gerileme”

Read Next

Gamze Arslan ve Çerçialan

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *