Bergen Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Serenay Sarıkaya’nın başrol oynadığı Bergen filminin vizyon tarihi belli oldu. Arabeskin ünlü ismi Bergen’in hayatının anlatıldığı Acıların Kadını Bergen filminin vizyon tarihi açıklandı.

Bergen, ‘acıların kadını’ tanımıyla dillerde ve hafızalarda yer alırken, Serenay Sarıkaya bu ünlü ismi canlandırıyor. Serenay Sarıkaya şarkı söylemeyi seven, güzelliği ile olduğu kadar sesiyle de dikkat çeken bir oyuncu.

Serenay Sarıkaya için albüm teklifleri geliyor ama o kabul etmiyor. Çeşitli televizyon programlarında Serenay Sarıkaya’yı şarkı söylerken pek çok kez dinledik. Ama bu kez onu sinema filminde şarkı söylerken izleyeceğiz. Üstelik, arabesk dünyasının unutulmaz kadın solisti Bergen’i canlandıracak.

TİMAŞ
TİMAŞ

Bergen filminin vizyon tarihi de açıklandı. Filmin çekimleri halen sürüyor. 2020 yılının şüphesiz en dikkat çeken yerli filmlerinden biri olacak Bergen.

Arabesk müziğin kült isimlerinden Müslüm Gürses’in hayatı sinema filmi olarak seyirciyle buluşmuştu. Şimdi yine arabesk dünyasından kadın solistin, Bergen’in hayatı sinemaya geliyor.

Serenay Sarıkaya’nın başrolünü oynadığı Bergen filminin vizyon tarihi açıklandı. Arabesk severler, Bergen hayranları ve Serenay Sarıkaya hayranları bu filmi bekliyor. Bergen filminin vizyon tarihi merak ediliyordu. Bergen filminin vizyon tarihi 27 Kasım 2020 olarak açıklandı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Dimitri Vegas ve Like Mike İstanbul’a Geliyor

Read Next

Ege’nin İki Yakası İzmir’de Şiirlerle Bir Araya Geliyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram