BioShock Film Oluyor

Netflix, ünlü oyun Bioshock serisinin film uyarlaması için kolları sıvadı. Popüler video oyunu serisi böylece ekranlara konuk olacak.

İlk oyunu 2007’de piyasaya çıkan BioShock büyük övgüyle karşılanmış ve seri haline gelmişti.

Netflix, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada popüler BioShock oyununun filmi için çalışmalara başladıklarını duyurdu. Beyazperde’nin aktardığına göre, henüz bir yönetmen veya oyuncu eklenmemiş olan filmin yapımcılığını Vertigo Entertainment ve Take-Two üstlenecek.

TİMAŞ
TİMAŞ

Take-Two’nun başkanı Strauss Zelnick konuya ilişkin yaptığı açıklamada ‘Dünya genelinde milyonlarca hayran tarafından sevilen Bioshock serisine dair vizyon ve bağlılığımızı bizimle paylaşmalarından ötürü heyecanlıyız’ ifadelerini kullandı.

BIOSHOCK

Bioshock, 2K Boston/2K Australia tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayımlanan bir video oyunu. Oyun, Xbox 360 ve PC için 21 Ağustos 2007 tarihinde çıktı. Şubat 2010’da BioShock 2, Mart 2013’te BioShock Infinite yayımlandı. Oyun 1960’larda geçiyor. Ana karakter olan Jack, uçağının okyanusta kaza yapmasından sonra Rapture adlı yer altı şehrini keşfediyor. Andrew Ryan adlı iş adamınca yapılan şehir bir ütopya olarak planlanmıştır. ADEM adlı süper insan güçleri veren bir plazmidin keşfi şehrin sonunu hazırlar. Jack ise buradan bir kaçış arar.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Baby Shark Film Oluyor

Read Next

Elvis Presley’nin hayatını anlatan ‘Elvis’ filminden ilk fragman

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram