Bir Kitapta 105 Oyun

Dilara Gülener’in Cinius Yayınları’ndan çıkan ‘Güle Oynaya’ adlı kitabında 1-3 yaş arası çocuklar için evinizde bulunan eşyalarla hazırlayabileceğiniz yaratıcı, eğitici 105 oyun ve aktivite içeriyor.

“İnsanın gelişiminde ilk yaşlar çok önemlidir” diyor Prof. Dr. Ümran Korkmazlar ve ekliyor: “Ebeveynler olarak çocuklarınızın sağlıklı bireyler olarak yetişebilmesine sevgi, şefkat göstererek, fiziksel gereksinimlerini karşılayarak kuşkusuz katkıda bulunuyorsunuz.  Bunların yanı sıra ilk yıllarında onunla nasıl ilgilendiğiniz, nasıl terbiye ettiğiniz, onun ilerleyen yıllarda kendine güvenen, olumlu, duyarlı ve düşünceli bir çocuk olmasında büyük rol oynar. Çocuğunuzla oyun oynamanız, gelişimi için birlikte yararlı etkinlikler yapmanız onunla olumlu ilişkiler kurmanıza yardımcı olur. Dilara Gülener’in hazırladığı ‘Güle Oynaya’ kitabında yer alan hızlı ve kolay hazırlanabilir pratik oyun ve etkinlikler, çocuğunuzun  duygusal, fiziksel, bilişsel ve sosyal gelişimine destek olmada yol gösterici ve yararlı olacaktır. Deneyimlemenizi öneririm.”

TİMAŞ
TİMAŞ

 • Cinius Yayınları’ndan çıkan ‘Güle Oynaya’da1-3 yaş arası çocuklar için evinizde bulunan eşyalar ile hazırlayabileceğiniz yaratıcı ve eğitici 105 adet oyun ve aktivite yer alıyor.
  Kitap, çocuğunuzu oyun vasıtasıyla eğlendirirken duyularını uyandıran, en yoğun ebeveynlerin bile rahatlıkla kullanabileceği basit, anlaşılır fikirler içeriyor. 5 ana başlık altında toplanan oyun ve aktiviteler, çocuğunuzun fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimini destekler. Kapalı alanda uygulanabilecek oyunlar ile mutfak, sanat ve elişi aktiviteleri özellikle yağmurlu, çok sıcak ya da soğuk günler için ideal.
  Gülener, ‘Güle Oynaya’nın tüm ebeveynlere yardımcı olmak üzere anne yüreğiyle kaleme alınmış içten bir kitap oldugunu belirtiyor.
 • Güle Oynaya
 • Yazar: Dilara Gülener
 • Türü: Çocuk
 • Baskı Yılı: 2016
 • Sayfa Sayısı: 176 Sayfa
 • Yayınevi: Cinius Yayınları

 Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Vedat Türkali, Barış Günü’nde Uğurlanacak

Read Next

Pokemon Go muhteşem bir kitap projesine ilham kaynağı oldu!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram