Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram
Responsive banner image
 

Bugün Kitap Eki’nde ne var?

0

Bugün Kitap Eki’nde Pelin Su Özdoğan ve Serkan Atak’ın kaleme aldığı iki tane inceleme yazısı var. Özdoğan, Murat Uyurkulak’ın romanlarını incelerken, Atak ise Arjantin futbol tarihini konu alana Kirli Yüzlü Melekler kitabını inceledi.

Kitap inlemelerimizin yanı sıra akıcı roman arayışında olan takipçilerimiz için 11 kitaplık bir seçki hazırladık. Kitap Eki bu gün de keyifli içerikleriyle yayında…

1. Netflix çizgi roman devini satın aldı

Wanted, Marvel Knights, Spider-Man, Ultimate Fantastik Dörtlü, Kick-Ass ve Civil War gibi tanınmış kitapların sahibi İskoç çizgi roman yazarı Mark Millar tarafından kurulan Millarworld, Netflix’e satıldı.

2. Akıcılığı Sayesinde Bir Oturuşta Bitirmek İsteyeceğiniz 11 Roman

11 kitaplık listemizde kimisi ince kimisi de ciltlerce olan kitaplar seçtik. Bu kitapların ortak özellikleri hem konusuyla dikkat çekmesi hem de anlatımının akıcı olması. Şu sıralar akıcı bir romana ihtiyacım var diyorsanız listemize bakmanız faydanıza olabilir.

3. İç İçe Geçmiş Çemberler

Yazar, bizi intikam, cinayet ve kıyamet çemberlerinden geçirip sorularla baş başa bırakıyor. İki elimizi çenemize dayayıp başlıyoruz düşünmeye: Peki ya benim hikâyem nasıl bitecek?

Pelin Su Özdoğan’ın incelemesi için TIKLAYINIZ

4. Kirli Yüzlü Melekler

İthaki Yayınları; futbol kültürü serisinin beşinci kitabı ile, yine nokta atışı yapıyor. Futbolseverlerin mutlaka okuması gereken bir yapıt.

Serkan Atak’ın incelemesi için TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Cevap Yazın

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *