Kitap Kolektifi’nden Nisan ayı okumaları için muhteşem seçkiler

Kitap Eki bünyesinde çalışmalarına başlayan Kitap Kolektifi, Nisan ayında abonelerine harika seçkiler hazırladı. Abonelerine ilk gönderimini yapacak olan Kitap Kolektifi, Edebiyat ve Çocuk topluluğu bünyesinde 7 kitabı yetişkin ve çocuk takipçileriyle buluşturacak. Nisan ayı kitaplarına sahip olmak için abone olunması gereken son tarih 25 Mart 2018.

Kitap Kolektifi abonelik usulü çalışan bir oluşum. Kitapseverler www.kitapkolektifi.com adresine girip Edebiyat ya da Çocuk topluluklarından istediğine abone oluyor. Aylık 44,90 TL karşılığında gerçekleştirilen aboneliklerde her ay nitelikli seçkiler kitapseverlerle buluşacak. Kitap Kolektifi, hem yetişkinler hem de çocuklar için hazırlanan seçkilerle, kitapseverlerin okuma deneyimlerine nitelik katmayı ve kitap okuma alışkanlıklarını geliştirmeyi hedefliyor.

Uzun zamandır izlediği yayın çizgisiyle kitapseverlerin beğenisini kazanan Kitap Eki böyle bir alanda takipçilerine kitap seçkileri hazırlayarak kitapların da temin edilmesini sağlıyor. Çalışmanın duyurulmasının hemen ardından yoğun ilgiyle karşılanan Kitap Kolektifi, abonelerine ilk gönderimlerini yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Edebiyat Topluluğu aboneliği için TIKLAYINIZ
Çocuk Topluluğu aboneliği için TIKLAYINIZ

Kitap Kolektifi’nde Nisan ayı için hangi kitaplar var?

Edebiyat Topluluğu aboneleri Nisan ayında 3 kitap okuyacaklar. Bu kategoride hazırlanan seçkide 1 roman, 1 öykü, 1 deneme bulunuyor. Edebiyat Topluluğu’nun ilk seçkisinde sevilen yazarların kitapları bulunuyor. Ahmet Ümit‘in Everest Yayınları etiketiyle yayımlanan yeni romanı Kırlangıç Çığlığı, Belma Fırat‘ın Nota Bene Yayınları etiketiyle yayımlanan öykü kitabı Bugün Anne Gibi Değilim ve son olarak Ece Temelkuran‘ın Karakarga Yayınları etiketiyle yayımlanan kitabı Olmayan Kuşlar Ansiklopedisi yer alıyor.

Gün Çağ Aydın’ın incelemesi için TIKLAYINIZ
Gökçesu Özgül’ün incelemesi için TIKLAYINIZ
Kitap hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

ÇOCUK TOPLULUĞU

Çocuk Topluluğu’nda ise birbirinden güzel 4 kitap yer alıyor. Çocuk Edebiyatı yayıncılığında Türkiye’nin öne çıkmış yayınevlerinin kitaplarıyla başlangıç yapılıyor. Ece Erdoğuş Levi‘nin Hep Kitap etiketiyle yayımlanan kitabı Dünya İçin Bir Şans, usta yazar Sevim Ak‘ın Günışığı Kitaplığı etiketiyle yayımlanan kitabı Ada ve Adam, Tudem Yayınları etiketiyle yayımlanan Kitap Günlüğü ve son olarak Ayşe Güren‘in Can Çocuk etiketiyle yayımlanan kitabı Kaptan Kazım’ın Sağ Yanağı çocuk okurlarımızla buluşacak. Çocuk Topluluğu 9 ve 12 yaş arası çocuklar için muhteşem seçkiler hazırlıyor.

 

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Artık Bir Kitabım Var

Read Next

Hayat İşte Bu Anı Yakalamak İçin Var: O Zaman Dans

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram