Claire Denis ve Juliette Binoche Yeni Bir Film İçin Yeniden Bir Araya Geliyor

Claire Denis, Robert Pattinson’lı “The Stars at Noon”u çekmeden önce, Juliette Binoche ve Vincent Lindon ile yeniden bir araya geleceği farklı bir film yönetecek.

FilmLoverss‘ın The Film Stage‘den aktardığı habere göre, “Beau travail” (İyi İş), “35 Rhums” (35 Tek Rom), “White Material” (Beyaz İnsan) gibi unutulmaz filmlere imza atan, son olarak Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği “High Life”ı yöneten usta yönetmen Claire Denis, bu yıl Robert Pattinson ve Margaret Qualley’li yeni filmi “The Stars at Noon”u çekmeye hazırlanıyordu. Ancak Pattinson’ın başrolünü üstlendiği “The Batman”in çekimlerinin pandemi nedeniyle beklenenden uzun sürmesi, “The Stars at Noon”un çekimlerinin ertelenmesine neden oldu. “The Stars at Noon”un prodüksiyonu nisan ayında başlayacak şekilde yeniden planlanırken, yaşanan bu gecikme Claire Denis’ye bu arada yeni bir filmi hayata geçirmesi için alan açmış oldu.

Claire Denis’nin “The Stars at Noon”a geçmeden önce çekmeyi planladığı bu yeni film, usta yönetmeni daha önce birlikte çalıştığı Juliette Binoche ve Vincent Lindon ile yeniden bir araya getirecek. Binoche ile “Let the Sunshine In” (İçimdeki Güneş) ve “High Life” filmlerinde çalışan Denis, başarılı oyuncu Vincent Lindon ile de 2013 yapımı “Bastards” (Pislikler)filminde işbirliği yapmıştı.

İlk olarak geçtiğimiz ay gündeme gelen film, kısa süre önce detayları paylaşılan bir mezatla kesinleşti. Zira yardım amacıyla düzenlenen bu mezatta satışa sunulan şeylerden biri de filmin setinde Juliette Binoche ve Vincent Lindon’ın da yer aldığı ekiple öğle yemeği yeme fırsatı.

Her ne kadar bu mezat ilanı ile birlikte film hakkında ilk detaylar netlik kazanmış olsa da, filmin konusu hakkında şu an için herhangi bir detay paylaşılmadı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

David Bowie’nin Yeni Canlı Albümü ‘No Trendy Réchauffé’, 20 Kasım’da Yayında

Read Next

İstanbul’dan Van Gölü’ne Uzanan Umut Dolu Hikâye

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram