Çocuklar için Star Wars üçlemesi yayımlandı

Çocuklar için hazırlanan Ryder Windham’ım kaleme aldığı Star Wars üçlemesi Doğan Egmont etiketiyle yayımlandı.

Özellikle küçük okurlar için hazırlanmış bu seri Star Wars efsanesinin her yaştan hayranının keyif alabileceği türden bir okuma keyfi sunuyor .

TİMAŞ
TİMAŞ

Klasik üçlemenin filmlerini sahne sahne takip eden yapısıyla film kurgusunu koruyan, sade diliyle bir solukta okunan bu üçleme, Star Wars hayranlarının kitaplığında kendisine ait özel bir yeri hak ediyor.

Luke Skywalker’ın kendisini Galaktik İmparatorluk’a verilen savaşın ortasında bulmasından, Darth Vader’ın çıktığı asi avına, İmparator’un gezegen patlatan silahlarından Jedi ile Sith’in nihai çarpışmasına kadar bu heyecanı baştan yaşayın.

Star Wars: Yeni Bir Umut

İç savaş dönemi. Gizli üslerinden hareket eden asi uzay gemileri, kötülük dolu Galaktik İmparatorluğa karşı ilk zaferlerini kazandılar.

Çarpışma sırasında Asi casuslar, İmparatorluğun son silahı ve bütün bir gezegeni yok edebilecek ateş gücüne sahip bir uzay istasyonu olan ÖLÜM YILDIZI’nın planlarını çalmayı başardı. Kötü niyetli İmparatorluk kuvvetlerinin peşine düştüğü Prenses Leia, Halkını kurtarabilecek ve galaksiye tekrar özgürlük getirebilecek çalıntı planlarla üsse dönmeye çalışıyor.

Star Wars: İmparator

Asiler için zor bir dönem. Ölüm Yıldızı’nın yok edilmesine rağmen İmparatorluk askerleri, Asileri gizli üstlerinden galaksinin diğer ucuna sürdüler. İmparatorluğun dehşet saçan yıldız filosundan kaçan Luke Skywalker önderliğindeki bir grup özgürlük savaşçısı gözlerden uzaktaki Hoth gezegeninde yeni, gizli bir üs kurdu. Genç Skywalker’ı bulmayı bir saplantı haline getiren kötü Lord Vader, bu amaçla uzayın en ücra köşelerine bile keşif mekikleri gönderdi…

Star Wars: Jedi’ın Dönüşü

Han Solo alçak haydut Jabba the Hutt’ın pençesine düşmüştür. Luke Skywalker, dostunu kurtarmak için ana gezegeni olan Tatooine’e geri döner.

Bu sırada GALAKTİK İMPARATORLUK ise gizli işler peşindedir. İlk Ölüm Yıldızı’ndan çok daha korkunç bir uzay istasyonu inşa etmektedir. Yeni Ölüm Yıldızı tamamlandığı takdirde, galaksiye özgürlük getirmek için uğraşan asilerin de sonu gelecektir.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Ahlat Ağacı’nda taşra mektubu tartışması

Read Next

Alakarga’dan yepyeni 3 kitap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram