KitapEki
    DasDas Oyunları Online'da • Kitap Eki
 
TUDEM
 
DESTEK

DasDas Oyunları Online’da

DasDas’ın “Joseph K.” oyunu ve “Astro Ay’a Tırmanıyor” adlı çocuk oyunu online olarak izleyicilerle buluşacak. Oyunlar, 23 Ocak Cumartesi günü DasDas Online üzerinden izleyicilerin evlerine konuk olacak.

DasDas’ın yıllardır kapalı gişe oynayan oyunu “Joseph K.” ve çocuk oyunu “Astro Ay’a Tırmanıyor” bu hafta sonu da DasDas Online üzerinden izleyicilerin evlerine konuk olacak.

Alper Baytekin’in tasarlayıp yönettiği, Bağış Angigün ve Merve Tokgöz’ün oynadığı, Aras Kargo’nun katkılarıyla dijitalleştirilen “Astro Ay’a Tırmanıyor” 23 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te DasDas Online’da olacak. En büyük hayali astronot olup uzaya gitmek olan Bağış’ın dostu Astro ile çıktığı eğlenceli yolculuğu konu alan oyunda yolculuğa minik izleyiciler de dahil ediliyor.

 
KitapEki
Say Yayıncılık

Anadolu Efes tarafından dijitalleştirilen “Joseph K.” da 23 Ocak Cumartesi akşamı saat 21.15’te DasDas Online üzerinden izleyicilerle buluşacak. Serdar Biliş’in süpervizörlüğünü üstlendiği, kadrosunda Mert Fırat, Didem Balçın, Onur Dilber ve Özgün Aydın’ın bir araya geldiği Tom Basden imzalı “Joseph K.”da Franz Kafka’nın yüzyılı deviren Dava’sı tekrar açılıyor.

Ayrıntılı bilgi için: dasdasonline.com

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

‘Araftan Çıkmak’ Temasıyla Düzenlenecek Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali’ne Başvurular Sürüyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *