Defter ve Metis Arşivlerini Açtı

Metis Yayınları tarafından 3 ayda bir yayımlanan ve 2002 sayısı ile veda eden “Defter” dergisi ve Metis Yayınları’nın mevsimlik çeviri dergisi “Metis Çeviri” internette açık kaynak olarak yayımlanmaya başladı.

Arşivde, Metis Yayınları tarafından yayımlanmış Defter ve Metis Çeviri dergilerinin tüm yazı ve ürünlerine ulaşabiliyor. Metis Yayınları, her iki derginin basılı halde mevcutları olmadığı ve okurlar tarafından sıklıkla arandığı için elektronik ortamda kişisel kullanıma açık bir arşiv oluşturdu.

Duvar’da yer alan habere göre, Metis Yayınları sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, “Basılı halde mevcutları olmadığı ve okurlar tarafından sıklıkla arandığı için Defter ve Metis Çeviri dergilerini elektronik ortamda kullanıma açmayı borç bilmiştik. Ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu arşivi yeniden hatırlatmak istedik” dedi.

 
KitapEki
KitapEki

Pdf dosyası halindeki dergi yazılarına ulaşabilmek için üye olmak gerekiyor. Dergi yazılarına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.metiskitap.com/catalog/archive

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Önceki Yazı

Netflix, Nisan Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Sonraki Yazı

Asteriks’in Çizeri Uderzo Yaşamını Yitirdi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *