Edebiyat Tutkunları İçin Yeni Bir Mecra!

2007 yılından bu yana Doğan Egmont çatısı altında yayıncılık faaliyetini yürüten Doğan Kitap, sosyal mesafe günlerinde okurları için yeni bir platform oluşturdu.

Yayın dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen “http://okumakiyigelir.com” adlı mecrada; kitapla, okumakla ilgili yazılar, denemeler, söyleşiler, yayın ve edebiyat dünyası ile ilgili özel haberler ve dosyalara yer verilecek.

Yayınevinin duyurusu ise şöyle:

“Türkiye’nin önde gelen yayınevlerinden biri olarak, bu zor günlerde yepyeni bir mecra ile yayın dünyasına farklı bir soluk getiriyoruz. Ve “okumak iyi gelir” diyoruz.

Hayatımız boyunca hep daha mutlu olmak için uğraşırız elbet… Fakat tam da şu günlerde tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz durum, mutluluğu ya da umudu örtüyor olabilir. Bizlere düşen hayal gücümüzü hareketlendirmek ve farklı dünyaların kapılarını aralamak aslında. Bu kapılar okumakla, bilmekle, görmekle aralanacak biliyoruz. Doğan Kitap olarak bizler de gücümüzün farkındayız ve tabii ki herkese kitaplara sığınmalarını önererek diyoruz ki ‘okumak iyi gelir’…
Hepimizin daha fazla kitap okuduğu, kitaplar hakkında daha fazla düşündüğü, yazıp çizdiği böyle bir dönemde http://okumakiyigelir.com/ adını verdiğimiz yeni bir iletişim alanı açmaya karar verdik. Bu yeni mecramızda kitapla, okumakla ilgili yazılar, denemeler, söyleşiler yer alsın, yayın ve edebiyat dünyası ile ilgili özel haberler, dosyalar olsun, okumayı seven herkesin buluştuğu bir adrese dönüşsün istiyoruz. Belki de bir sonraki kitabını merakla beklediğimiz bir yazarın hiçbir yerde yayınlanmamış bir öyküsünü de okuma fırsatı…
Herkese umut olsun, hepimize iyi gelsin… http://okumakiyigelir.com/
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Salgın Döneminde Sanal Müzelere Ziyaretçi Akını: En Çok Gezilen 5 Müze Hangileri?

Read Next

Genco Erkal, Sivas 93 Oyununu YouTube’dan Yayınlayacak

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *