Emerald Fennell İmzalı “Promising Young Woman”dan Fragman Geldi

“Killing Eve” dizisinin senaryosunu yazan Emerald Fennell’in yönettiği, Carey Mulligan’ın başrolünde yer aldığı “Promising Young Woman”dan fragman yayınlandı.

23 Ocak-2 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Sundance Film Festivali’nde prömiyerini yapacak olan “Promising Young Woman”ın yönetmenliğini “Killing Eve” dizisinin senaryosunu kaleme alan Emerald Fennell üstleniyor.

TİMAŞ
TİMAŞ

Filmin başrolünde Carey Mulligan yer alırken, ona Alison Brie, Bo Burnham, Adam Brody, Connie Britton, Laverne Cox, Max Greenfield, Christopher Mintz-Plasse, Sam Richardson, Molly Shannon gibi isimler eşlik ediyor.

Dram, suç ve gizem temalarını aynı çatı altında buluşturan filmin sinopsisi şöyle:

“‘Promising Young Woman’, gelecek vadettiği konusunda herkesin hemfikir olduğu ancak acıklı bir olay sonucu geleceği mahvolan Cassie’ye (Carey Mulligan) odaklanıyor.
“Tıp fakültesini bırakmak zorunda kalan genç kadın, endişeli ebeveynleriyle birlikte yaşamakta ve bir kahve dükkanında çalışmaktadır.
“Dışarıdan hayatı durma noktasına gelmiş gibi görünen Cassie ise ikili bir hayat yaşamakta ve geceleri yolunun kesiştiği erkeklerden intikam almaktadır.”

Filmin Amerika gösterim tarihi 17 Nisan 2020 olarak planlandı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Sinemada Bu Hafta Hangi Filmler Var? İşte Vizyona Girecek Filmler Listesi

Read Next

Fakir Baykurt Öykü Yarışması İçin Başvurular Başladı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram