Emily Koch İmzalı “Uyanmadan Önce Ölürsem” Raflarda

Emily Koch’un Uyanmadan Önce Ölürsem adlı romanı, Begüm Kovulmaz çevirisiyle Beyaz Baykuş Yayınları tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Katilini nasıl bulursun?

Heyecan verici yeni bir yazardan bir solukta okuyacağınız gizem ve gerilim dolu bir roman!

Arka Kapak Yazısı:

Alex bir süredir komada ve artık uyanma ihtimali hiç yok. Ne var ki etrafında olan biten her şeyi duyabiliyor. Yaşam desteğinin geri çekilmesi konusunda ailesinde yaşanan tartışmaları, arkadaşlarının hakkında konuştuklarını, sevgilisi Bea’nin sadakatini… Her şeyi ama her şeyi dinliyor Alex…

Bir zaman sonra onu komaya sokan kazanın aslında gerçekten bir kaza olmadığından şüphelenmeye başlıyor. Bir cinayete mi kurban gitmiştir? Daha da kötüsü, fail hâlâ oradadır, yani yanında. Üstelik tehlikede olan sadece kendisi de değildir. Alex, onu öldürmeye çalışanların gizemini çözmek için kalan bütün hislerini kullanmalı ve ölmeden önce sevdiği insanları korumaya çalışmalıdır. Ama nasıl?

Unutulmaz bir anlatıcının bütün hikâyeyi ele geçirdiği bu nefes kesici romanda sadece duygu karmaşası değil, gerilim de hissedeceksiniz!

***

Anlatıcının bütün hikâyeyi ele geçirdiği roman, heyecanı son sayfaya kadar ayakta tutarak sürprizli bir final vaat ediyor.

Uyanmadan Önce Ölürsem/Emily Koch
Beyaz Baykuş Yayınları/32 TL

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Etkileyici bir felsefi metin: Sam Savage’den Cam

Read Next

Fuat Sevimay ile James Joyce Üzerine

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram