KitapEki
    Erdem Tepegöz'ün Yeni Filmi 'Gölgeler İçinde'nin Fragmanı Yayınlandı • Kitap Eki
 
TUDEM
 
DESTEK

Erdem Tepegöz’ün Yeni Filmi ‘Gölgeler İçinde’nin Fragmanı Yayınlandı

Erdem Tepegöz’ün yeni filmi “Gölgeler İçinde”den fragman yayınlandı. Film Türkiye prömiyerini 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Yarışma bölümünde yapacak.

Dünya prömiyerini 42. Moskova Uluslararası Film Festivali’nin Ana Yarışma bölümünde gerçekleştirecek olan, Erdem Tepegöz’ün yeni filmi “Gölgeler İçinde”nin fragmanı yayınlandı. Film, Türkiye prömiyerini Moskova’dan bir gün sonra 6 Ekim Salı günü 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Yarışma bölümünde yapacak.

Antalya’dan hemen sonra festival yolculuğuna 8. Boğaziçi Film Festivali’nde devam edecek “Gölgeler İçinde”, ilkel teknolojiyle yönetilen bir fabrikada işçilerden birinin sistemi sorgulamasıyla değişmeye başlayan hayatlarına odaklanıyor. Distopik bir dünyaya kuşkucu bir bakış atan bilim kurgu türündeki filmin başrolünü Numan Acar üstlenirken, Acar’a filmde Vedat Erincin, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Muharrem Bayrak, Selin Kavak gibi oyuncular eşlik ediyor.

 
KitapEki
Say Yayıncılık

Yapımcılığını Contact Film Works’un, ortak yapımcılığını ise TRT’nin üstlendiği “Gölgeler İçinde”nin çekimleri 5 farklı ülkenin sinema profesyonellerinden kurulan ekiple Gürcistan’da bir maden kasabasında gerçekleştirildi. Filmin görüntü yönetmenliğini Hayk Kirakosyan yaparken, Greg Dombrowski de müziklerine imza attı.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

The Simpsons 32. Sezonuyla Dönüyor

Read Next

5. İstanbul Tasarım Bienali Yeni Formatıyla 15 Ekim’de Başlıyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *