Erşan Kuneri’nin yayın tarihi belli oldu

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak.

Bir süredir çekimleri devam eden Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri’nin yayın tarihi belli oldu.

Dizinin başrol oyuncusu Cem Yılmaz, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, dizinin 13 Mayıs’ta yayınlanacağını açıkladı.

Netflix’te seyirciyle buluşacak olan ve Erşan Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başında yaşadıklarını konu alacak dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

Sosyal medya hesabından dizinin afişini paylaşan Cem Yılmaz, Erşan Kuneri karakterinin yazdığı bir mektubu da yayınladı.

Erşan Kuneri’nin yazdığı mektupta ise şu ifadeler yer alıyor: “Yine daktilonun başındayım. Yazıhanedeyim. ‘Doyamadım’ filmimiz acayip bir iş yaptı ortalık yıkıldı. Toparladık gibi. Mami de memnun. Miki Bar da çok iyi gidiyor. Acısıyla tatlısıyla ne 2 seneydi be. 7 film yaptık toplam bu 2 sene. Ben varım, Muammer var, Alev, Seyyal, Feride, Tumtum, Altın ve Payro. Alev’e Kuru Murat’ı anlatırken ne demiştim bizim neyimiz eksik en güzellerini yaparız demiştim. Payro Kemal ile daha dün görüştüm yine setlerde haylaz. Abi diyor Blue Box’ı Erman’da ilk sen kullandın herkes şimdi uçma peşinde dedi. Komedi, macera, aşk, intikam.. 7 film… Bazılarını 3 günde çektik bazılarını 40 günde. Bazen 40 gün emek verirsin 40 yıl unutulmaz.”

“Ben Erşan Kuneri, bir yıldız olduğum kadar bir sinema emekçisiyim. 40 yıl sonra biri bulsa filmlerimizi izlese bugünleri yad etse ne sevinirim. Düşünsenize yıl olmuş 2022, biz belki yokuz. Ama filmimiz oynuyor bir yerlerde. Ne güzel olurdu. Bir yere not edin 13 Mayıs 2022 geçen Alev’in yıldız haritasında çıktı, belli mi olur o gün bugündür belki. Hepinizi çok sevdim ve seviyorum, seveceğim. Beni gördüğünüz yerde izleyin bundan daha güzel hediye olmaz bana. Göklerdeki değil yanı başınızdaki yıldızınız. Erşan Kuneri. 1982/ İstanbul”

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrolünü üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda; Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak da yer alıyor.

ERŞAN KUNERİ KİMDİR?

Erşan Kuneri, Cem Yılmaz filminde yer alan renkli karakterlerden biri. GORA ve Arif v 216 filmleriyle tanıdığımız Erşan Kuneri film yapımcısı ve eğlence mekanı sahibidir. Dizinin ilk sezonu, erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin 1975-78 arasındaki sinema macerasını konu alınacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

2022 Cannes Film Festivali programı belli oldu

Read Next

Eski dostlarımız Riko ve Oskar yepyeni bir serüvende buluştu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram