Esmé Weijun Wang’ın Eserleri Bilgi Yayınevi İle Türkçede

En iyi genç Amerikalı romancılar arasında gösterilen Esmé Weijun Wang’ın eserleri Bilgi Yayınevi’nden okurlarla buluşuyor. Cennetin Sınırı ve Şizofreni Üzerine kitapları raflarda yerini alıyor.

İlk romanı Cennetin Sınırı’yla büyük yankı uyandıran, övgüler alan Esmé Weijun Wang, kendi deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı denemelerden oluşan Şizofreni Üzerine kitabıyla da New York Times Çoksatanlar listesine girdi ve Graywolf Press Kurgu Dışı Yazın Ödülü, Whiting Ödülü gibi önemli ödüller aldı.

Cennetin Sınırı

2017’de Granta’nın, En İyi Genç Amerikalı Romancılar arasında gösterdiği Esmé Weijun Wang, büyük bir yankı uyandıran Cennetin Sınırı adlı ilk romanında aşka, aileye, göçmenliğe ve akıl sağlığına dair son derece etkileyici, ezberleri bozan bir hikâyeyi ustalıklı bir kurguyla anlatıyor. (Tanıtım Bülteninden)

Şizofreni Üzerine

Graywolf Press Kurgu Dışı Yazın Ödülünü ve Whiting Ödülünü alan, Akıl Hastalığına Dair Güçlü, Etkileyici Denemeler

Cennetin Sınırı adlı romanıyla büyük yankı uyandıran ödüllü yazar Esmé Weijun Wang, Şizofreni Üzerine’de kendi deneyimlerinden yola çıkarak şizofreniye dair kapsamlı bir araştırma sunuyor. Dürüst ve çarpıcı anlatımıyla, merak eden herkese bu gizemli dünyanın kapılarını açıyor. (Tanıtım Bülteninden)

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Zeynep Cemali Öykü Yarışması İçin Başvuru Süreci Uzatıldı

Read Next

BIFED 2021’in Başvuru Süresi Uzatıldı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *