FEYZA HEPÇİLİNGİRLER YENİ KİTABINI ÇOCUKLARLA KUTLUYOR!

Çağdaş çocuk edebiyatının usta yazarı Feyza Hepçilingirler, son kitabı Dut Yemiş Bülbül‘ü çocuklarla kutluyor!

İçinde deyimler, oyunlar ve bolca neşe barındıran öykünün parçası olmak isteyen kitapseverler, 16 Kasım Cumartesi günü saat 14.00‘te Kartal Belediyesi Masal Müzesi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe davetliler.

Öykü, roman, deneme, anı gibi edebiyatın pek çok türünde eserler veren, dilbilimci yazar Feyza Hepçilingirler’in son çocuk öyküsü Dut Yemiş Bülbül, geçtiğimiz hafta raflardaki yerini aldı. Duyduğu deyimler yüzünden kafası karışan ve soyut-somut kavramlarını birbirine karıştıran bir çocuğun neşeli öyküsünü anlatan kitap, öykünün tiyatro oyununu da içinde barındırıyor.

TİMAŞ
TİMAŞ

7’den 70’e her yaştan okurun büyük bir keyifle okuduğu kitapların yazarı Feyza Hepçilingirler de içinden tiyatro oyunu geçen bu son kitabını Kartal Belediyesi Masal Müzesi’nde çocuk okurlarıyla birlikte kutluyor.

Feyza Hepçilingirler’le tanışmak isteyen tüm kitapseverler, deyimlerle bezeli bu neşeli öykünün bir parçası olmak isteyen minik okurlar, 16 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te Kartal Belediyesi Masal Müzesi’nde gerçekleşecek olan bu etkinliğe davetli.

Adres: Çarşı Mahallesi Enis Akaygen Sok. N:9 Yakacık-Kartal/İstanbul

Tel: 0 (216) 280 6222

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Yazdığım Ankara

Read Next

Zamanımızın Kahramanı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram