Game of Thrones hayranlarına müjde!

Tüm dünyayı peşinde sürükleyen Game Of Thrones dizisinin uyarlandığı Buz ve Ateş’in Şarkısı serisinin yeni kitabı geliyor. George RR Martin yeni kitabın birkaç ay içinde hazır olacağını açıkladı.

Game Of Thrones’un 7. sezonu geçtiğimiz günlerde başladı ve yine gündemin ilk sıralarına oturdu. Game of Thrones’un yazarı George RR Martin’in kişisel bloğundan yaptığı açıklamada yeni kitabın çok kısa sürede biteceğini ve gelecek yıl raflarda olmasını umduğunu belirtti.

KIŞ ESİNTİLERİ GELİYOR!

George RR Martin yeni kitabın adının ‘The Winds of Winter’ (Kış Esintileri) olacağını da açıkladı. Yeni kitabı hakkında birçok spekülasyon olduğunun altını çizen Martin, bunları saçma bulduğunu şu sözlerle ifade etti “Hangisi daha saçma bilmiyorum —kitabımı bitirmiş olduğu halde, sırf kötülüğüne (baskıya vermek yerine) üzerine oturduğum iddiası mı yoksa tek sayfa bile yazmamış olduğum mu” ifadelerini kullandı.

Yazar George RR Martin, ‘Buz ve Ateşin Şarkısı’ (Song of Ice and Fire) adlı kitap serisinin devamı niteliğindeki yeni kitabını 2018’de yayımlayacağını duyurdu.

Martin, web sitesinde yaptığı açıklamada, Buz ve Ateşin Şarkısı’ (Song of Ice and Fire) serisinin altıncı kitabı olan ‘Kış Rüzgarları’nın (The Winds of Winter) üzerinde çalıştığını belirtti. 

“İyi günleri ve kötü günleri” olduğunu söyleyen Martin, kitabı bitirmeye henüz aylar olduğunu da ekledi.

Yazar, ‘Game of Thrones’ dizisinin 2011’de yayınlanan ilk sezonunun 10’uncu ve sezon finali bölümleriyle aynı adı taşıyan ‘Fire and Blood’ kitabının da 2018’sonu, 2019 başında çıkacağını söyledi.

2018 yılı içinde Martin’den iki kitap gelme ihtimali, Game of Thrones ve George RR Martin kitapları hayranlarını heyecanlandırdı. 

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Sosyal İş’ten Arkadaş Kitabevi’nin işten çıkardığı işçiler için açıklama

Read Next

Edebiyatta Kahraman-Antikahraman; Gamlı Baykuş yeni sayısı ile raflarda…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *