Gereken motivasyonu arayanlar için: Akıllı Ol İnsan Ol

Hangi takımdan olursa olsun sporun bilgeliğini, taraftarlığın ruhunu ve aidiyetin gücünü anlatan Akıllı Ol İnsan Ol, Destek Yayınları etiketiyle kitabevi raflarındaki yerini aldı.

Kazananlar asla oyunu bırakmaz ve oyunu bırakanlar asla kazanamaz!

“Bir düş bazen bir futbol sahasına benzer. Bu futbol sahası bürünebileceği en parlak renklerde, çimen yeşi­linin en saf tonlarında olağanüstü güzel olabilir. Ama gelin görün ki, eğer bu sahada bir aksiyon olmazsa bu düş, gerçekleşemeden bomboş kalacaktır. Vizyon ise bu sahayı oyuncularla doldurur.”

Turizm alanında uluslararası bir devrim yapmış olan dünyaca ünlü turizm gurusu Dr. Cem Kınay, hayatında ne olursa olsun dimdik ve güçlü duruşunun ve bunun getirdiği başarıların sırrını kendine seçtiği en güçlü motivasyon olan Galatasaray üzerinden anlatıyor.

Dr. Cem Kınay’ın Galatasaray’ın oynadığı büyük yaşam oyunundan aldığı cesaret ve gücü anlattığı kitabı; özellikle yolun başındakilere, zaman zaman ayağı tökezleyip de yol arayanlara, sonsuz başarının ana motivasyonunu merak edenlere kendilerini motive edecek bilgelik ve içgörüyü anlatıyor. Hangi takımdan olursa olsun sporun bilgeliğini, taraftarlığın ruhunu ve aidiyetin gücünü anlatan Akıllı Ol İnsan Ol, Destek Yayınları etiketiyle kitabevi raflarındaki yerini aldı. Yeni başlangıçlar için gereken motivasyonu arayan tüm genç aslanlar için!

Arka kapaktan

Sahip olunmaya değer her şey, uğrunda çalışmaya da değer!

Galibiyetlerin bedeli ağırdır. Kolay ve ucuz yoldan gelmezler… Zaten zafer duygusunun tadı aşındırılan yolların çetinliğinden doğar.

Ustalığa ulaşmanın yolu çalışmaktan, tutkudan, pes etmemekten ve adanmışlıktan geçer. Özgünlüğünüz imzanız, rakiplerinize saygınız tacınızdır. Düşlediğiniz her şey kuralına uygun oynarsanız sizin olur.

Geleceğe adım atarken, yeni zaferlere ve hedeflere koşarken kalbinizde kükreyen aslanı hissedin. Hayat oyununu daima aslan tarzı oynayın.

Dr. Cem Kınay Kimdir?

Dr. Kınay genç bir aslan olarak atıldığı iş hayatında, Galatasaray’ın boyun eğ­mez ruhundan, tutkusundan ve mükemmellik arzu­sundan ilham aldı. Viyana Tıp Fakültesi mezunu Cem Kınay 1987 yılında Viyana’da Gulet Turistik Şirketini, 1990 yılında Magic Life oteller zincirini kurdu. 1996 yılında Avusturya’da Yılın Turiz­mcisi, 1997 yılında Avusturya’da Yılın Adamı seçildi, 2006 yılında Avusturya Devlet Başkanı tarafından Devlet Nişanı aldı. Otuz yıldır dünyanın birçok bölgesinde otel yatırımları olan Cem Kınay 2014/2015 yılında Prof. Duygun Yarsuvat baş­kanlığında Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi olarak kulübüne gururla hizmet etti. O yıl Galatasaray üç şampiyonluk kazanarak tarih yazdı ve 4. yıldızı taktı. Dr. Cem Kınay, uzun yıllardan bu yana Galatasa­ray’ın sadık bir taraftarıdır.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Ormanı orman yapan ne varsa, hepsi bu kitapta: Ormana Güzelleme!

Read Next

Arkadaşlık, macera, oyun ve eğlenceyi buluşturan neşeli bir dizi!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *