Gezgin Fotoğrafçılar İçin Elkitabı

Say Yayınları ilgi çeken kitaplar yayımlamaya devam ediyor. Bilim ve felsefe kategorisinde önemli kaynakları okurla buluşturan Say Yayınları, bu kez de gezgin fotoğrafçılar için önemli bir kaynak yayımladı. 

Özer Kanburoğlu’nun kaleme aldığı Gezgin Fotoğrafçılar İçin Elkitabı, fotoğrafçılar için başvuru kitabı niteliğinde. Önceden kendinize örnek aldığınız fotoğrafçılarla benzer fotoğraflar çekebilmek için pratik yollarla bazı çekim tekniklerine ulaşmak isteyebilirsiniz. Gezgin Fotoğrafçılar İçin Elkitabı, böyle bir hayal için tam da aradığınız kitap olabilir.

Bugün bir fotoğraf gezisine çıktığınızda hem gezi ile ilgili ipuçlarına hem de bu gezi boyunca yapacağınız çekimlerde nasıl hareket etmeniz gerektiği ile ilgili teknik bilgilere ihtiyaç duyarsınız. İşte bu kitap, bir fotoğraf gezisinde ihtiyaç duyacağınız otelden restorana, ulaşımdan güvenliğe, sağlıktan araç kiralamaya kadar birçok ipucunu sizinle paylaşıyor. Gezgin Fotoğrafçılar İçin Elkitabı; manzara, portre, mimari, iç mekân, makro, uzun pozlandırma, gece, havai fişek, yıldız kayması, sınırsız netlik, panorama ile Time Lapse çekim gibi fotoğraf çekim teknikleri hakkında ayrıntılı birçok bilgi sunan, sunduğu bilgileri örneklerle pekiştiren bir kaynak.

  • Gezgin Fotoğrafçılar İçin Elkitabı
  • Yazar: Özer Kanburoğlu
  • Türü: Fotoğraf Sanatı
  • Baskı Yılı: Temmuz 2017
  • Sayfa Sayısı: 320 Sayfa
  • Yayınevi: Say Yayınları
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Dünyanın En Kadim Bilmecelerinden Biri

Read Next

Baskıcı Bir Rejim Hayalleri Engelleyebilir mi?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *