TUDEM
 
TUDEM

Gizem dolu bir hikâye: Gıcırtıcılar

Faba Kahve

Tom Fletcher’in kaleme aldığı Doğan Egmont etiketiyle yayımlanan Gıcırtıcılar okurlarını gizem dolu bir hikâyeye davet ediyor.

“Sen sayarken koyunları kim bekler sabırla? Sen mışıl mışıl uyumadan asla çıkmayan ortaya kim? Tanışmaya cesaretin varsa okumaya devam et, onlar GICIRTICILAR”

Gecenin karanlığında sessizce bekleyen kim? Peki yatağın altında gizlenen? Ne köpek ayak sesleri ne kedi mırıltısı ne de rüzgârda devrilen vazo… Gayıptan gelen gıcırtıların sahibi kim? Doğan Egmont’tan yayımlanan Tom Fletcher imzalı Gıcırtıcılar okurunu gizem dolu bir hikâyeye davet ediyor.

 
KitapEki
KitapEki

Bir sabah uyandığında tüm yetişkinlerin ortadan kaybolduğunu düşün. Lucy ve arkadaşlarının başına gelen tam da bu. Yetişkinlerin olmadığı bir dünyanın tadını çıkaran çocuklar elbette yetişkinlere ne olduğu sorusunu da sormadan geçmeyeceklerdi. Hal böyle olunca heyecan dolu bir macera da kaçınılmazdı. Cesaret ve dostluk dolu bu öyküde Fletcher bir yandan eğlence dolu bir dünya kurarken bir yandan da sadece çocukların olduğu bir kasaba nasıl olurdu diye soruyor.

  • Gıcırtıcılar
  • Yazar: Tom Fletcher
  • Resimleyen: Shane Devries
  • Yayınevi: Doğan Egmont

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Cro-Magnon

Read Next

ÜÇ KUZUCUK

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *