TUDEM
 
DESTEK

‘Gizli’ Karantina Filmi Geliyor

Faba Kahve

Karantinada ‘gizlice’ çekilen filmin ayrıntıları paylaşıldı: Marriage Story ile benzerlikler taşıyor.

Zendaya ve John David Washington’ın, Euphoria’nın yaratıcısı Sam Levinson ile birlikte karantinada ‘gizlice’ çektikleri film tamamlandı. Malcolm & Marie adını alan filmin ilk ayrıntıları paylaşıldı.

Deadline’ın aktardığına göre, 16 Mart’ta çekimleri durdurulan Euphoria’nın ardından Sam Levinson, taslağını 6 günde bitirdiği yeni bir senaryo yazmaya başladı. Çekimleri, 17 Haziran- 2 Temmuz tarihleri arasında Kalifornia, Carmel’de gerçekleştirilen film, söylentilere göre geçtiğimiz yıl çok konuşulan Marriage Story ile benzerlikler taşıyor.

 
KitapEki
KitapEki

Aktarılan bilgilere göre, filmin çekimleri, korona virüsü salgını nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleştirildi. Sinema meslek örgütlerinin belirlediği önlemleri dikkate alan film ve cast ekibi, çekim yerine gitmeden önce ayrı evlerde kaldı, oyuncular sosyal mesafeyi korumak için provaları bir parkta yaptı, maske kullanımına dikkat edildi ve ekip dışında kimsenin sete gelmemesine önem verildi.

Gelişmelerin ortaya çıkmasının ardından filmin başrolünde yer alan Zendaya, Twitter hesabından filmden ilk kareyi paylaştı.

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Yepyeni Bir Dergi Geliyor: Edebiyat Atölyesi Dergisi

Read Next

Kız Kardeşler’e En İyi Balkan Filmi Ödülü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *