TUDEM
 
TUDEM

Habib Sadeghi’nin Berraklık Arındırır Kitabı Türkçede

Faba Kahve

Kullandığı özgün ve bireysel yaklaşımla umutsuz olduğu düşünülen hasta vakalarında şaşırtıcı sonuçlar elde eden, dünyaca ünlü yıldızların doktoru Habib Sadeghi’nin yazdığı Berraklık Arındırır kitabı Destek Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Duygusal atıklarımızı göz ardı etmek, açık ve yalın biçimde yaşamamak hastalıkların bedenimizde kök salmasına mı neden oluyor?

Hastayı zihin-beden sistemiyle bir bütün olarak ele almayan, bedenin parçalarını ameliyat ya da ilaç tedavisiyle iyileştirmeye çalışan yaklaşım işleri daha da kötüleştiriyor mu?

 
KitapEki
KitapEki

Yüz yılı aşkın süredir ilaç ve ameliyatlarla tedavi edilmeye çalışılan kronik hastalıklarda gözle görülür bir iyileşme sağlayamadıktan sonra, geleneksel yaklaşımın değişmesi gereği üzerinde düşünmenin zamanı gelmedi mi?

Tıpkı bir filizin sadece etrafındaki görünmeyen enerjiler sayesinde bir ağaca dönüşmesi gibi, biz de düşünce ve duygularımızın enerjisini, etrafımızdaki daha geniş enerji alanıyla etkileşime geçirerek kendi bedenimizi eski haline döndürebilir miyiz?

Tüm bu sorulara ve çok daha fazlasına yanıt arayan Dr. Habib Sadeghi’nin yazdığı, Selda Terek’in dilimize çevirdiği Berraklık Arındırır Destek Yayınları’ndan çıktı.

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Uluslararası Dijital Tiyatro Projesi: Karantina’da Mahsur

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *