Harbiye Açıkhava Sahnesi Sonbaharı Sanatla Karşılıyor

Sezonda kaçıranlar için Selçuk Yöntem ve Okan Bayülgen’li Amadeus ve Haluk Levent ve MFÖ konseri şehre renk katacak.

Atlantis Yapım’ın düzenlediği konser ve tiyatro gösterileri pandemi koşullarında Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun olarak gerçekleşecek.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre, Gösteriler 21-22 Eylül’de başrollerini Selçuk Yöntem ve Okan Bayülgen’in paylaştığı AMADEUS adlı oyunla başlıyor. 23 Eylül’de Türk Rock Müziği’nin sevilen ismi ve sosyal yardımlar için kurduğu Ahbap ile herkesin gönlünde taht kuran Haluk Levent sahne alacak. 24 Eylül’de ise MFÖ’nün konseri var.

TİMAŞ
TİMAŞ

Haluk Levent, 27 yıllık sahne tecrübesiyle rock müziğin popüler sesi oldu. “Yollarda Bulurum Seni”, “Sevenler Ağlarmış”, “Elfida” gibi hitleriyle 23 Eylül’de seyirciyi coşturacak.

Peter Shaffer’in yazdığı, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin sıradışı hikâyesi AMADEUS, 21-22 Eylül’de iki gece sahnelenecek. Işıl Kasapoğlu rejisiyle başrollerini Selçuk Yöntem (Antonio Salieri), Okan Bayülgen (Wolfgang Amadeus Mozart) ve Özlem Öçalmaz’ın (Costanze) paylaştığı, sahne önünde 35, sahne arkasında 20 kişiden oluşan toplam 55 kişilik dev ekip Harbiye seyircisine bir tiyatro şöleni yaşatacak. Oyun, geçen kış sezonunda gösterime girmiş ve büyük ilgi görmüştü.

Konserlerde Harbiye Açıkhava Sahnesi, yarı kapasite ile seyirci kabul edecek. Sosyal mesafe kuralları gözetilecek ve maskesiz alana kabul edilmeyecek konuklar aralıklı düzende yerleşerek etkinlikleri izleyecek. Ayrıca girişte herkesin ateşi ölçülecek.

Amadeus’un bilet fiyatları 101 TL ile 392 TL; Haluk Levent’in bilet fiyatları 89.75 TL ile 448 TL ; MFÖ’nün bilet fiyatları 112 TL ile 560 TL aralığında değişiyor. Gösteriler 21.00’de başlıyor

Konser biletlerine biletix veya bilet satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

‘The Crown’ dizisinde Prenses Diana’yı Elizabeth Debicki Canlandıracak

Read Next

Akbank Caz Festivali’nden 30. Yıla Özel Kayıtlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram