Harry Potter Oyuncuları, Hogwarts'a Dönüyor • Kitap Eki  
TUDEM
 

Harry Potter Oyuncuları, Hogwarts’a Dönüyor

 
TİMAŞ
Ayrıntı Yayınları

HBO Max, Harry Potter serisinin ilk filminin vizyona girişinin 20. yıl dönümünde ekibi tekrar topladı. Yayımlanan 52 saniyelik fragmanda film serisinden bazı sahneler görülüyor ve ‘efsane kadronun sihrin başladığı yere döneceği’ belirtiliyor.

Harry Potter serisinin ilk filmi “Felsefe Taşı”nın 20. yıl dönümü nedeniyle, filmin oyuncuları özel bir yayında bir araya gelecek.

Filmin başrol oyuncuları Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson, yönetmen Chris Columbus ve diğer oyuncu kadrosu, “Harry Potter 20th Anniversary: Return To Hogwarts” isminde yayınlanacak özel bölüme katılacak.

Ayrıntı Yayınları
Günışığı Kitaplığı

Özel bölümde yer alacak diğer isimler arasında Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch ve Ian Hart bulunuyor.

Programa katılacak isimler, 20 yıl önce yaptıkları filme ilişkin anılarını ve yapım sürecini paylaşıp, sohbet edecek.

Özel bölüm, 1 Ocak 2022’de HBO Max’te yayınlanacak.

Yayımlanan 52 saniyelik fragmanda film serisinden bazı sahneler görülüyor ve ‘efsane kadronun ‘sihrin başladığı yere’ döneceği’ belirtiliyor.

Warner Bros, 2001-2011 yıllarında 8 Harry Potter filmi yayınladı ve filmler dünya genelinde 7.7 milyar ABD doları gelir elde etti.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Selim İleri ve Burcu Aktaş’tan “Düşüşten Sonra”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *