Harry Potter Oyuncuları, Hogwarts’a Dönüyor

HBO Max, Harry Potter serisinin ilk filminin vizyona girişinin 20. yıl dönümünde ekibi tekrar topladı. Yayımlanan 52 saniyelik fragmanda film serisinden bazı sahneler görülüyor ve ‘efsane kadronun sihrin başladığı yere döneceği’ belirtiliyor.

Harry Potter serisinin ilk filmi “Felsefe Taşı”nın 20. yıl dönümü nedeniyle, filmin oyuncuları özel bir yayında bir araya gelecek.

Filmin başrol oyuncuları Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson, yönetmen Chris Columbus ve diğer oyuncu kadrosu, “Harry Potter 20th Anniversary: Return To Hogwarts” isminde yayınlanacak özel bölüme katılacak.

TİMAŞ
TİMAŞ

Özel bölümde yer alacak diğer isimler arasında Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch ve Ian Hart bulunuyor.

Programa katılacak isimler, 20 yıl önce yaptıkları filme ilişkin anılarını ve yapım sürecini paylaşıp, sohbet edecek.

Özel bölüm, 1 Ocak 2022’de HBO Max’te yayınlanacak.

Yayımlanan 52 saniyelik fragmanda film serisinden bazı sahneler görülüyor ve ‘efsane kadronun ‘sihrin başladığı yere’ döneceği’ belirtiliyor.

Warner Bros, 2001-2011 yıllarında 8 Harry Potter filmi yayınladı ve filmler dünya genelinde 7.7 milyar ABD doları gelir elde etti.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Selim İleri ve Burcu Aktaş’tan “Düşüşten Sonra”

Read Next

Tuncel Kurtiz’in sürgün yıllarından filmler ilk kez Gezici Festival’de!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram