“Hayallerin Ötesinde Yaşamak”

Ebru Dorman, hem gençler hem de karar noktasında olan herkes için samimi bir sohbet havasında kaleme aldığı Hayallerin Ötesinde Yaşamak kitabı Destek Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

“Dünya Devlerini Yöneten 50 Türk Yönetici” arasında anılan ve üst düzey yöneticiliğinin yanında hayatı da dolu dolu yaşadığına inanan Ebru Dorman, Hayallerin Ötesinde Yaşamak kitabında bir yandan kılavuz niteliğinde pratik bilgiler veriyor, bir yandan da olası zorluklara yönelik harika çözümler sunuyor.

Mahalle ilkokulundan Harvard’a uzanan ilham dolu eğitim yolculuğunu; 17 yılı yurtdışında geçen ve başarılarla dolu 25 yılı aşkın kariyerini; başarılı, mutlu, sağlıklı bir yaşam için tavsiyelerini; girişimcilik ve fırsat eşitliği konularındaki tecrübelerini paylaşıyor.

Kitabın geliri Darüşşafaka’ya

İnsanın mutlu olmasının en önemli adımlarından birinin başkalarına koşulsuz iyilikte bulunmak olduğu fikriyle, iyiliğin bulaşıcı olduğu ve küçücük bir etkinin büyük sonuçlar doğurabileceği inancıyla kitabın telif gelirini Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlayan Ebru Dorman kitabında hayatımızı güzelleştirmenin yolunun başkalarının hayatını güzelleştirebilmekten geçtiğinin de altını çiziyor.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Peter Pan’a ”SEN de OKU” Dokunuşu

Read Next

Netflix Türkiye’nin Nisan Takvimi Belli Oldu

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *