KitapEki
    İsmail Saymaz, KitapEki'nin sorularını yanıtladı • Kitap Eki
 
TUDEM
 
DESTEK

İsmail Saymaz, KitapEki’nin sorularını yanıtladı

21. İzmir Kitap Fuarı’nda İletişim Yayınları’nın düzenlemiş olduğu söyleşiye katılan Gazeteci-Yazar İsmail Saymaz ile düzenlenen etkinliğin hemen ardından bir söyleşi gerçekleştirdik.

Yorucu günün ardından bizi kırmayıp, KitapEki takipçilerine selam gönderen İsmail Saymaz’la ülke gündemi hakkında keyifli bir sohbetimiz oldu. KitapEki editörü Gün Çağ Aydın’ın sorularını yanıtlayan Saymaz, önemli konu başlıklarına dair tespitleri bizimle paylaştı.

 
KitapEki
Say Yayıncılık

İsmail Saymaz’ın, İletişim Yayınları’ndan yayınlanan ‘Ali İsmail – Emri Kim Verdi?’ kitabından hareketle ülke gündemine dair önemli konuları değerlendirdik. Keyifli sohbetimizin sonunda ise İsmail Saymaz yeni bir kitap hazırlığında olduğunu KitapEki aracılığıyla okurlarına müjdeledi.

Editör: Gün Çağ Aydın
Latest posts by Editör: Gün Çağ Aydın (see all)

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Editör: Gün Çağ Aydın

1980 yılında Muğla'nın Yatağan ilçesinde doğdu.Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik Bölümü mezunudur. 2004 yılından bu yana grafik tasarımcılık yapmaktadır. Çeşitli siyasi gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yaptı. KitapEki'nde görsel yönetmenlik ve editörlük görevinde bulunmaktadır.

Read Previous

Fikret Başkaya ile 21. İzmir Kitap Fuarı’nda son kitabı üzerine

Read Next

İsmail Saymaz’dan söyleşi ve imza

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *