Jason Statham’ın Başrolündeki Five Eyes 2022’de Vizyonda Olacak

Yönetmen Guy Ritchie ve oyuncu Jason Statham’ı buluşturan ve çekimleri Antalya’da yapılan Five Eyes filmi 21 Ocak 2022’de vizyonda olacak.

Yönetmen Guy Ritchie ve oyuncu Jason Statham’ın yeni filmi Five Eyes filminin vizyon tarihi 21 Ocak 2022 olarak açıklandı. Filmin çekimleri Ocak 2021’de Türkiye’de, Antalya şehrinde başladı ve ikili, yakın zamanda özel davetle Atlas Sineması’nın açılışına katıldı.

Beyazperde’nin haberine göre Five Eyes, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için uluslararası bir istihbarat ittifakı olan “Five Eyes” tarafından işe alınan M16 ajanı Orson Fortune’u takip ediyor. CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel’le birlikte çalışmak zorunda bırakılan Fortune, zengin bir silah tüccarının izini sürmeye çalışırken dünyayı dolaşmak zorunda kalır. Elbette, Wrath of Man’de de gördüğümüz üzere bol aksiyon izleyiciyi bekliyor olacak.

TİMAŞ
TİMAŞ

Filmin senaryosunu Ivan Atkinson ve Marn Davies kaleme aldı. Statham dışında oyuncu kadrosunda Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Cary Elwes, Hugh Grant, Max Beesley ve Eugenia Kuzmina yer alıyor.

Guy Ritchie ve Jason Statham, kariyerlerine beraber başlamışlar ve ‘Snatch’, ‘Lock, Stock and Two Smoking Barrells’, ‘Revolver’ gibi filmlerde birlikte çalışmışlardı. Her iki isim de tarzlarını değiştirmiş, Ritchie fantastik filmlere imza atarken, Statham aksiyon filmlerinin dikkat çeken isimlerinden biri oldu.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Bilgi Yayınevi’nden Yeni Resimli Çocuk Kitapları

Read Next

Yakın Geleceğin Boğucu Bir Tablosu: “Yer Açın! Yer Açın!”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram