Jennifer Lopez’in hayatı Netflix belgeseli oldu: Halftime

Şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez’in hayatı, “Halftime” adlı belgesele konu oldu. Netflix’te yayınlanan belgeselde sanatçının performanslarına ve filmlerine değinilecek.

Şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez’in hayatı belgesele konu oldu. 14 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak “Halftime” adlı belgesel, prömiyerini 8 Haziran’da New York’taki Tribeca Film Festivali’nde yapacak.

Sanatçının pop ikonu olarak anılacağı belgeselde Super Bowl’a, Joe Biden’ın törenindeki performansına ve filmlerine değinilecek. Lopez, belgesel haberini geçtiğimiz günlerde belgeselin resmi afişiyle birlikte duyurdu. Sanatçı paylaşımına “Bu sadece başlangıç” yazdı.

NTV’nin aktardığına göre, “Halftime” adlı belgeselin tanıtımında, “Lopez’in sahne arkasındaki hayatına samimi bir bakış sunarken, ekrandaki ve dünyanın dört bir yanındaki sahnelerdeki performanslarından Super Bowl gösterisine Lopez’in dünya çapında cesaretli ve kararlı bir ikon olduğunu vurguluyor. Lopez’in, azmi, yaratıcı zekası ve kültürel katkılarıyla onlarca yıldır insanlara ilham veren uluslararası bir süper star olduğunun altını çizen belgesel bunun sadece bir başlangıç olduğunu belirtiyor. Halftime, Latin bir sanatçı olarak kariyerinde sesini her zaman daha büyük bir amaç için kullanan Lopez’in hayatının ikinci yarısını başlatırken geriye dönüşü simgelerken aynı zamanda onun anne ve sanatçı olarak evrimini gözler önüne seriyor” ifadelerine yer verildi.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

ÇEV Sanat’ın genç müzisyenleri 23 Mayıs’ta sahnede

Read Next

Görünenin Ötesi

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *