Jordan Peele’ın Yeni Filminin Adı ‘Nope’ Oldu

Yönetmen Jordan Peele sosyal medya hesabından yeni filminin adını duyurdu. Yönetmen ayrıca “Nope” adını taşıyan filminin ilk posterini de paylaştı.

İlk yönetmenlik denemesi “Get Out” filmiyle tanınan Jordan Peele, yeni bir film hazırlığında olduğunu duyurdu. “Nope” adlı gerilim filminde yazarlık ve yönetmenlik görevlerini yine bir arada üstlenen Peele, perşembe günü bir tweet atarak filmin adını açıkladı ve posterini paylaştı.

Beyazperde’nin haberine göre, Peele’ın ilk filmi “Get Out”la Oscar adaylığı alan oyuncu Daniel Kaluuya, “Nope” filminde Keke Palmer ve Steven Yeun’la birlikte başrolde yer alıyor. Yeni duyurulan oyuncular arasında ise “Euphoria” oyuncusu Barbie Ferreira, “The OA” oyuncusu Brandon Perea ve Michael Wincott (“The Crow,” “Robin Hood: Prince of Thieves”) yer alıyor. Peele yazar ve yönetmenliğin yanı sıra, aynı zamanda Monkeypaw Productions’tan Ian Cooper’la birlikte filmin yapımcılığını da üstleniyor.

https://twitter.com/JordanPeele/status/1418224340764614656

Paylaşılan poster “Nope” filminin yalnızca sinemalarda izlenebileceğini gösteriyor. Universal Pictures’ın dağıtımını üstlendiği filmin 22 Temmuz 2022’de sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Peele’ın açılış filmi olan 2017 yapımı “Get Out” küresel bilet satışlarında 255 milyon dolar hasılat elde edip, dört Oscar adaylığı kazandı. “Get Out”u dünya çapında 255 milyon dolar kazanan, bir aile hakkında ürkütücü bir gerilim filmi olan 2019 yapımı “Us” filmi takip etti.

 

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Mark Hamill: Her Star Wars Filminde Gizli Rolleri Seslendirdiğimi Biliyor Muydunuz?

Read Next

Quentin Tarantino En Sevdiği Kitapları Açıkladı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *