Kartal’da ‘Edebiyat Sanat Çadırı’

Kartal Belediyesi’nin ‘Edebiyat-Sanat Çadırı’ etkinlikleri, 18-27 Ağustos tarihleri arasında edebiyat/şiir okurunu ve ziyaretçilerini bekliyor.

Kartal Belediyesi tarafından bu yaz ilki gerçekleştirilecek olan, sonraki yıllarda da geleneksel hale getirilmesi düşünülen ‘Edebiyat-Sanat Çadırı’ etkinlikleri, 18-27 Ağustos tarihleri arasında edebiyat/şiir okurunu ve ziyaretçilerini bekliyor.

Şiir ve müzik dinletilerinin, animasyon ve tiyatro gösterilerinin gerçekleştirileceği ‘Edebiyat-Sanat Çadırı, aynı zamanda birçok şair ve yazarın imza gününe ve söyleşilerine de ev sahipliği yapacak.

Çadır etkinliğinde yer alacak şair, yazar ve sanatçılar arasında; Hilal Karahan, Metin Cengiz, İsmail Biçer, Emel Koşar, Volkan Hacıoğlu, Nalan Çelik, Sezai Sarıoğlu, Ali Rıza Gelirli, Ayşegül Kaya, Hüseyin Aslan, Handan Öztürk, Sadık Albayrak, Zeynel Kaya, Ö. Lütfü Demircan, Hasan Seçkin, Selenay Kübra Koçer, D. Nuray Erenler, İsmet Yalçın, Hüseyin Gül, Metin Kaya bulunuyor. ‘Edebiyat-Sanat Çadırı’nın Kartal’daki adresi ise, Kartal Sanat Sokağı olacak.

Kaynak: Evrensel

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Netflix çizgi roman devini satın aldı

Read Next

Daha Çok Kitap Okumanıza Yardımcı Olacak 20 Tüyo

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *