Keanu Reeves’in Rol Arkadaşından Müjde: ‘Constantine 2’ Geliyor

Ünlü Hollywood yıldızı Keanu Reeves’in John Constantine karakterini canlandırdığı ve yaklaşık 15 yıl önce vizyona giren Constantine filminin devamının çalışmalarının başladığı aktarıldı.

Independent Türkçe’nin Screen Rant’tan aktardığına göre, orijinal filmde Lucifer’ı canlandıran Peter Stormare’nin aktardığına göre 2005 yapımı Constantine’in devam filminin çalışmaları başladı.

Eleştirmenlerin ve çizgi roman hayranlarının ciddi eleştirileriyle karşılaşsa da özellikle Keanu Reeves’in başarılı John Wick serisinin ardından kariyerinin yeniden canlanmasıyla film yeniden değerlendirilmişti.

Öte yandan Peter Stormare’nin, Instagram hesabından yaptığı paylaşım Constantine 2’nin çalışmalarının başladığına işaret eder gibi görünüyor.

Kendisinin Lucifer olarak göründüğü fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, “Devam filmi hazırlık aşamasında” ifadesini kullandı.

Stormare, devam filminin çalışmalarının başladığını onaylayan ilk isim ve bunun dışında henüz başka bir açıklama yapılmış değil.

Stormare’nin paylaşımı pek çok Constantine hayranını heyecanlandırdı. Bununla birlikte Reeves’in Matrix 4’le beyaz perdeye yeniden dönmesinin bir başka devam filmi açısından hayli iyi bir zamanlama oluşturduğu düşünülüyor.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

‘Servant’ın 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayımlandı

Read Next

Kumbaracı50’nin Yeni Oyunu ‘Demiryolu Hikayecileri’ Prömiyer Yapacak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram