Keçi’nin Yeni “Eğitimde Edebiyat” Dosyası Yayında

Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenler, kütüphaneciler ve akademisyenleri bir araya getiren 14. Eğitimde Edebiyat Semineri’nin arşiv niteliğindeki içeriği, Keçi’nin YAZ 2021 dosyasında, keciedebiyat.com adresinde ücretsiz olarak yayında.

Buket Uzuner, Murat Yalçın, Berna Durmaz, Vladimir Tumanov, Gonca Özmen, İrem Uşar ve Müren Beykan gibi edebiyatçılarla Prof. Dr. Mustafa Özcan, Müjgan Özçay ve yaratıcı okuma uygulamalarına emek veren edebiyat gönüllüsü eğitimciler, birbirinden özgün içerikleriyle eğitimde edebiyatın güncel başlıklarını tartışıyorlar. Yeni dosyada, şiirden fantastik edebiyata, kitap seçimlerinden gençlik edebiyatına ve yaratıcı okuma uygulamalarına kadar, eğitimcileri, kütüphanecileri ve ebeveynleri ilgilendiren çok çeşitli konular işleniyor.

2014’ten bu yana odağına edebiyatı ve insanı koyarak, zengin içeriğiyle okuma kültürümüzü geliştirmeyi amaçlayan dijital yayın Keçi, özellikle akademisyen, yayıncı, sanatçı, çevirmen, tasarımcı, editör, kütüphaneci ve eğitimciler tarafından ilgiyle izleniyor.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Osmanlı İmparatorluğu’nun Efsanevi Kitap Koleksiyoncusu: Beşir Ağa

Read Next

‘Okul Tıraşı’na Bir Ödül Daha

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *