TUDEM
 
DESTEK

Kitap Eki dergisinin 9. Sayısı raflarda!

Faba Kahve

Kitap Eki dergisinin 9. Sayısı raflarda okurlarını bekliyor…

Kitap Eki dergisinin 9. Sayısının kapağında Erdal Büyüktaş’ın kaleme aldığı “Üç Aşağı Beş Yukarı Kahvehaneler” başlığı altında kahvehane kültürüne yer verdik. Doğuş Sarpkaya, son kitabıyla büyük beğeni toplayan Ayfer Tunç’un romanları üzerine kapsamlı bir inceleme kaleme aldı. Önder A.’nın avangard sanat üzerine yazdığı “Devrimin Sanatı” başlıklı yazısını ilgiyle okuyacaksınız. Tolga Aras, edebiyatımızın ustası Vedat Türkali’yi sayfalarımıza taşıdı.

Kitap Eki dergisinin sayfalarında öykülere yer vermeye devam ediyoruz. 9. sayımızda Başak Arslan, Emre Kalaylar, Ender Ölmez, Meltem Vatan Demirci ve Serap Üstün’ün kaleme aldığı öyküler okurlarını bekliyor…

 
KitapEki
KitapEki

Bu sayımızda da yine dolu dolu röportajlar yer alıyor. Ayfer Tunç, Michael Kardos, Gül Ersoy, Semrin Şahin ve Emine Altınkaynak sorularımızı yanıtladı. Bu keyifli söyleşileri kaçırmayın…

Sayfalarımızda çocuklar için kitap incelemeye devam ediyoruz. Özlem Erikci, İlker Doğan, Bahar Gedik, Aynur Kolbay ve Adnan Saracoğlu çocuklara için kitap önermeye devam ediyor.

Ayrıca yetişkinler ve çocuklar için hazırladığımız vitrin ve kitap listelerimizle kısa kısa önerilerimize de devam ediyoruz.

Kitap Eki dergisinin 9. Sayısı raflarda okurlarını bekliyor…

Kitap Eki dergisinin 9. sayısında yazanlar:

Adnan Saracoğlu, Aynur Kolbay, Aynur Kulak, Ayşegül Kaplan, B. Aydın Doruk, Bahar Gedik, Başak Arslan, Deniz Depe, Didem Görkay, Doğuş Sarpkaya, Ecem Küçükdere, Emre Kalaylar, Ender Ölmez, Erdal Büyüktaş, Fırat Özcan, Gökçesu Özgül Kalafat, İlker Doğan, Kemal Güllü,Korkut Akın, M. Şeref Özsoy, Meltem Dağcı, Meltem Vatan Demirci, Merve Okçuoğlu, Nagihan Kahraman, Nazlı Berivan Ak, Önder A., Özlem Erikci, Pınar Palamutlu, Serap Üstün, Serkan Parlak, Servan Altıkanat, Tolga Aras.

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Bosphorus Film Lab Jüri Üyeleri Belli Oldu

Read Next

Antalya Altın Portakal Film Festivali Cumartesi Günü Başlıyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *