Kitap Eki, kitap aboneliğini başlatıyor; Kitap Kolektifi Yola Çıktı!

Kitap Kolektifi 3 farklı toplulukla kitapseverlerin karşısına çıktı. Edebiyat Topluluğu, Fikir Topluluğu ve Çocuk Topluluğu‘na abone olarak Kitap Kolektifi‘ne katılabilirsiniz.

Kitap Kolektifiwww.kitapeki.com sitesinin kitap topluluğu olarak ortaya çıktı.
www.kitapeki.com olarak 2015 yılının Aralık ayından bugüne kadar sayısız içerik üreterek takipçilerimizin kitap gündemini yakından takip etmesini sağlamaya çalıştık. Yoğunluklu olarak kitap incelemelerinin ve listelerin yer aldığı sitemizde takipçilerimize her zaman nitelikli kitapları tanıtma çabası içinde olduk. Geldiğimiz aşamada ise her gün güncellenen içeriğimizle binlerce kitapsevere kitap dünyasının gündemini taşımaya devam ediyoruz.

Kitap Kolektifi Yola Çıktı

Artık takipçilerimizin karşısına yepyeni bir çalışmayla çıkmamızın vakti geldi diye düşündük. Bu yeni çalışmamıza “Kitap Kolektifi” ismini vermeyi uygun gördük. Kolektivizm çok değer verdiğimiz bir kavram olduğu için kitap okumayı da kolektifleştirme gereği duyduk.

Abonelere her ay özenle seçilmiş 3 kitap

Kitap incelemelerinden elde ettiğimiz deneyimle birlikte nitelikli kitapları takipçilerimizle buluşturmak istiyoruz. Aylık, 3 Aylık ve 6 Aylık abonelikler kapsamında Kitap Eki editörleri, tanınmış yazarlar, yayıncılar, kitap zevkine güvenebileceğiniz ünlüler tarafından hazırlanacak seçkiler düzenli olarak kapınıza kadar gelecek. Ödeyeceğiniz abonelik bedeli karşılığında seçtiğiniz kategoriyle ilgili olan 3 kitap, ücretsiz kargo hizmetiyle her ay düzenli olarak siz değerli dostlarımıza ulaştırılacak.

Kitap Kolektifi’nde kitaplar yayınevlerinin bize sağlayacağı yüksek iskontoya göre değil niteliğine göre seçilir!

Her ay 49 TL’lik bir abonelik ücreti ödeyerek topluluklarımızdan herhangi birine katılabilirsiniz. Abonelerimizi her ay ufak sürprizlerle sevindirmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Elbette sürprizlerimizi sınırlamayacağız; kolektifimiz ilerleyen zamanlarda buluşmalar, söyleşiler ve panellerle bir araya gelecek.

Kitap Kolektifi, uzun soluklu bir yolculuğu hedefliyor.

Seçkilerimizi hazırlarken gündemde olan kitaplara yer vermekle birlikte, butik yayınevleri tarafından yayımlanan nitelikli kitaplara da yer vereceğiz. Kolektifimizin bir diğer hedefi butik yayıncıyla kitapseverleri buluşturmak olacak. Seçkimizde yer alacak olan kitapları ise piyasa fiyatının altında temin ederek daha fazla kitap okuyabilmenizin de önünü açmak istiyoruz. Tam da bu nedenle ciddi oranlara ulaşan kargo ücretini de size yansıtmayacağız.
İşte size kolektif yolculuğumuzu beraber sürdürebilmemiz için bir fırsat. Kitap Eki’nin bir çalışması olan Kitap Kolektifi’ne katılmak ister misiniz?
Bu davet bizim!

Kitap Kolektifi’ni ziyaret etmek için TIKLAYINIZ

Kitap KolektifiIdeaSoft®‘un yüksek güvenlikli e-ticaret altyapısını kullanmaktadır. Ödeme ve abonelik sistemi ise iyzico tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede Kitap Kolektifi‘ne güvenle abone olabilir ya da Fırsat Kitaplığı‘nda bulunan indirimli kitaplardan satın alabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Kitap Kolektifi’nde hangi topluluklar var?

Kolektifimiz şimdilik 3 farklı toplulukla kitapseverlerin karşısına çıktı. Edebiyat Topluluğu, Fikir Topluluğu ve Çocuk Topluluğu’na abone olarak Kitap Kolektifi’ne katılabilirsiniz.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Babalar Ve Kızları

Read Next

Yenişehir’de Bir Öğle Vakti ve Bir Tartışma: Sevgi Soysal

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram