KitapEki Takipçileri 2016’nın En İyilerini Seçiyor

Biz bugüne kadar en iyileri sizlere ulaştırmaya çalıştık. Şimdi en iyileri belirleme sırası takipçilerimize geldi.

2016’yı geride bırakmamıza sayılı günler kaldı. Bütün bir yıl boyunca çok sayıda yeni kitap okurlarla buluştu. Yayınevleri, yayımladıkları kitapları yıl boyunca düzenlenen fuarlarla, festivallerle ve kitapçılar aracılığıyla daha fazla okura ulaştırmaya çalıştı.

TİMAŞ
TİMAŞ

Biz de KitapEki olarak tam 1 yılı geride bırakmış durumdayız. Bu 1 yıl boyunca geniş bir yazar kadrosuyla kitap gündeminin nabzını tutmaya çalıştık. Daha fazla kitap hakkında bilgiyi ve eleştiriyi takipçilerimizle buluşturmak için dur durak bilmeden çalıştık.

Yayınevleriyle ve tüm etkinliklerle yakın temas kurarak gündemi takipçilerimiz için sıcak tutmaya çabaladık. KitapEki olarak sadece yeni kitapları değil klasiklerden, sahaf raflarında yer alan kitaplara kadar bir çok kitap hakkında yazılar ürettik.

Sadece edebiyat kategorisinde değil, edebiyat dışı kitaplarda da iddialı çalışmalarımız oldu. Çocuk, yemek, gezi ve polisiye kategorilerine özel olarak eğildik ve herkesin ilgisini çekecek kitaplara yer verdik.

Biz bugüne kadar en iyileri sizlere ulaştırmaya çalıştık. Şimdi en iyileri belirleme sırası takipçilerimize geldi.

Kimisi sitemizin yazarları olan ve desteğini bizden hiçbir zaman esirgemeyen “A. Ömer Türkeş, Aynur Kolbay, Aysel Sağır, Aziz Hatman, Burcu Aktaş, Derviş Şentekin, Doğan Yalçın, Doğuş Sarpkaya, Fatin Hazinedar, Gün Çağ Aydın, Güzella Bayındır, Kaan Arslanoğlu, Kadir Yüksel, Korkut Akın, Mehmet Fırat Pürselim, Nazlı Berivan Ak, Nihal Ünver, Özgür Atak, Öznur Özkaya, Pınar Akman, Sülbiye Yıldırım, Zafer Köse, Zümrüt Bıyıklıoğlu” 1 yıl boyunca çıkan kitaplardan bir seçki hazırladı. Yazarlarımızın ve dostlarımızın belirlediği kitaplar önce “havuzumuzda” birikti. Tüm kitaplar arasından en çok tercih edilenleri ise sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Roman, öykü, şiir, polisiye, çocuk ve bilimkurgu/fantastik kategorilerinde belirleyeceğimiz en iyilerin oylaması yarın başlıyor.

2016 yılının en iyi kitaplarını okuyanlar belirleyecek…

Oylamamız 26 Aralık tarihinde sona erecek ve 1 Ocak 2017’de sizlerin seçtiği en iyileri ilan edeceğiz.

Oylamamıza katılan takipçilerimizi ise hediye kitaplar bekliyor. Hesaplarımızı takibe alıp, oylama linkini #KitapEki hashtagiyle paylaşan ve RT yapan takipçilerimiz arasından belirlediğimiz birçok takipçimize oyladıkları listede yer alan kitaplardan hediyeler göndereceğiz.

KitapEki’ni takip edin, oylamaya katılın hem en iyileri siz belirleyin hem de hediye kitap kazanın…

 

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Evrensel Kültür’den açıklama; “Susmuyoruz. Siz de susmayın…”

Read Next

Soğuk Savaşın Son Cephesinde Castro’yu Öldüremediler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram